Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ: елипси и компонентна система GROUND ZERO

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ: елипси и компонентна система GROUND ZERO

    Привет на всички аудио маняци Всичко е купувано чисто ново от мен пролетта на 2011 година и имат още над година гаранция от CarAudio-bg.com Компонентна система Ground Zero GZIC 525X 2 Way component system power 90 watt RMS / 140 watt max - SPL 90 dB - 4 Ohm fidelity IMPP cone 19 mm / 0.75" silkdome tweeter 6 dB cable-crossover incl. tweeter protection including design grillКъм компонентната система давам и подарък преходни фланци от елипси 5х7 към кръгли 13смЦЕНА :90ЛВ__________________________________________________ _________________________________________Елипси Ground Zero GZIF 6904X 3 Way coax speaker power 120 watt RMS / 180 watt max - SPL 92 dB - 4 Ohm fidelity IMPP cone Mylar midrange and Piezo Including design grillЦЕНА :80ЛВ__________________________________________________ ___________________________________________Всичко е в перфектно техническо и визуално състояние без абсолютно никакви забележки с кутии, книжки, кабели, филтри всичко както излиза от магазина!!! Продавам ги само и единствено защото проекта ми преминава към по-горно ниво и ще изграждам силна предна линия. Трябват ми пари, бартери не ме интересуват До седмица ще кача реални снимки Цена за компонентната система-90лвЦена за елипсите-80лвЦена заедно: 160лвИзпращам по Еконт за сметка на купувача с опция "Виж преди да платиш"GSM: 0883 44 74 26 - Петър Пламеновe-mail: unreax@abv.bgили на ЛС

    #2

    Коментар


      #3
      ПРОДАДЕНИ!!!

      Коментар

      Working...
      X