Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Криводол - Борован. Из дебрите на призрачна България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Криводол - Борован. Из дебрите на призрачна България

    Пътувах от Монтана за Плевен.По картите се води второкласен път а всъщност е осмокласен. При това има 3 знака за винетки.В никакъв случай не минавайте от там Въобще всички пътища в Монтанско, Врачанско и Видинско са трагедия!Само Ботевград - Монтана е хубав път

    #2
    Миро, то тоя път как да е - едва ли много хора са се засили да пътуват от Криводол до Борован. Лошото е че много други пътища в страната по които има адски трафик са на същото дередже. Пример Полски Тръмбеш - Свищов - след като беше като този от снимките миналата есен, го позакърпиха малко(отбиха номера) и сега пак е целия на ями - даже още по лошо редуват се ями с бабунки. Колко ли картери са останали по тия бабуни незнам.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      Аз на скоро ходих до магурата и белоградчик с приятели - трагедия:1. След монтана първокласен път Е79 е в ремонт и се заобикаля през сума селца, където пътя е ужасен ... а когато най- после се върнахме на Е79 край белоградчик - помислих,че съм сбъркал пътя! За път показан като първокласен европейски на картата това свъщност беше едно двулентово пътче, цялото в дупки.....2. На връщане в тумното край Ботевград - на около 500- 600 метра от магистралата - пътя изглеждаше закърпен и аз карах спокойно, но явно са пропуснали 1-2 дупки защото точно когато си мислех, че съм се оттървал попаднах в дупка. Даже не я видях, но резултата беше изкривена джанта (за късмет се изправи), разбити тампони и изтекъл амортисьор!Така, че ако ви се налага да ходите натам - само с всъдеход и повишено внимание! Иначе Белоградчик е приятно градче а магурата е много красива ... стига вниманието да не е заето с въпроси каот "Ще издържи ли колата обратния път?"

      Коментар

      Working...
      X