Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вече съм на газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вече съм на газ

    Привет на колегите от форума!От вчера и аз съм на газ. Колата е Пунто 97г. 1.2/60 моно.Не усещам разлика в поведението на колата. Еинствено имам проблем при паленето. Трудно става-трябва да въртя повече и с подаване на газ.Уредбата е ЕММЕGAZ - италиански модел, а не турска имитация.Дайте мение за ЕММЕGAZ - не съм чувал за такава марка.Какво следва - диагностика и др.Благодаря!
    Всякаква информация за Фиат Пунто

    #2
    Честито Следва засичане на разхода и ако те устройва - не даваш на никой да ти я пипа, това следва
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      vesko написа:
      Честито Следва засичане на разхода и ако те устройва - не даваш на никой да ти я пипа, това следва
      Колегата е 100% прав. По-добре да го послушаш. Тукашните "майстори", "разбирачи" най-вероятно ще направят поразия отколкото да подобрят нещо. Има един основен принцип в живота - "Ако едно нещо работи добре и си доволен от него - НЕ го пипай".
      минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
      Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

      Коментар


        #4
        малиииии, колко сте прави !
        брава 1.4 12в 1997 моно инжекция, но радиото е стерео
        http://www.picvalley.net/v.php?p=u/22/21929_450.JPG

        Коментар

        Working...
        X