Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Рефлекторни ФАРОВЕ VALEO и авто CD LG TCH-m550R

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Рефлекторни ФАРОВЕ VALEO и авто CD LG TCH-m550R

    Продавам оригинални рефлекторни ФАРОВЕ VALEO от Bravo 96г. в доста добро състояние.Свалени са, защото си сложих ксенон и фарове с лупи. Цена : 70лв за дватаСъщо така, защото минах на плейър с USB, продавам и авто CD LG TCH-М550R. Него го свалих преди няколко месеца и това, което си спомням като малък недостатък е, че от време на време когато се слага падащия панел губи показанията на дисплея,но при повторно наместване или леко натискане се оправя. Външния вид е в отлично състояние.Цена: 45лвForm Factor Full-DIN - In-dash unitWidth 7.4 inDepth 6.5 inHeight 2.3 inWeight 2.9 lbsFaceplate Type DetachableEqualizerEqualizer factory presets Classic , Rock , PopEqualizer factory preset qty 3.0Audio SystemSound Output Mode StereoSound Effects Extreme Dynamic Sound System (XDSS)Equalizer YesMax Output Power / Channel Qty 50 Watts x 4CD Changer Control YesRadioType Radio tuner - AM/FMTuner Frequency Range AM: 522 - 1620 kHz , FM: 87.5 - 108 MHzPreset Station Qty 24.0RDS YesAdditional Features Preset buttonsCD SystemCD system type CD / MP3 playerMedia load type Slot-loadDigital audio standards supported MP3CD-R compatible YesCD-RW compatible YesФаровете и CD-player-а се намират в София, Лозенец.Не е проблем да се занесат до кв. Оборище или Младост 1А, но това вече е въпрос на уговорка.Телефона ми е 0884 585581 , Станислав

    #2
    Освен горепосочените неща имам за продажба и оригиналното крайно гърне на Браво 1,6 16v. Снимки ще кача възможно най скоро.Цена 50лв

    Коментар


      #3
      up!

      Коментар


        #4
        up....

        Коментар


          #5
          десният фар е продаден

          Коментар


            #6
            Здрасти! Занимава ли ти се да ми пратиш СД-то до Бургас по някакъв куриер? с наложен платеж примерно ...ПП: Надявам се, че са ти добре настроени ксеноните? Защото иначе заслепяват ужасно много през нощта!!!
            Digitally yours: Optron

            Коментар


              #7
              Първото нещо , което направих беше реглаж - дори по-ниско от нормалното, така че не се притеснявай за ксеноните, не съм от "онези" OPTRON, колкото до CD-то предпочитам да е на някой от София, така че ако изскочи нещо да няма недоволни. Ако настояваш - няма проблем , напиши ми лично съобщение или звънни, за да ми дадеш данните за изпращане и на другия ден CD-то ще пътува към теб.Другият фар също вече е продаден .Останаха CD-то и крайното гърне, което още поради липса на време, не съм снимал.Весели празници на всички!

              Коментар


                #8
                up

                Коментар


                  #9
                  up

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      up

                      Коментар


                        #12
                        up

                        Коментар

                        Working...
                        X