Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам акумулатор

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам акумулатор

    Продавам акумулатор Варта 74Ah,750 стартов ток.Акумулатора е на една година има още една година гаранция,в перфектно здраве.Ползвах го на предишната си кола дизелов Форд,който продадох и акумулатора ми остана като имах намерение да го сложа на Мареята,но се оказа,че няма място и затова го продавам.Цена 80 лева.Естествено може и да се договорим за цената при сериозен интерес.Телефон:0899205294Стоян
    Fiat Marea 1.8 16v HLX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI

    #2
    Колега, имам интерес. Но да те питам: Силвър-серията не са ли с три години гаранция? Може ли да снимаш гаранционната карта с датата на купуване и периодичните прегледи.

    Коментар


      #3
      Гаранцията е две години,утре ще снимам и гаранционната карта.Периодични прегледи за този модел акумулатор не се правят.Иначе го гупих ноември миналата година.
      Fiat Marea 1.8 16v HLX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI

      Коментар


        #4
        Ето снимки и на гаранционната карта.
        Fiat Marea 1.8 16v HLX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI

        Коментар


          #5
          На 1.6 дали ще има място за него колко сантиметра е дължината.Акумулатор VARTA Silver dynamicКапацитет при 20h 74 AhСтартов ток по EN 750 Закрепване B13Клеми- 1Поляритет- 0Дължина : 278 ммШирочина 175 ммВисочина 175 ммТегло 17.88 кгМодераторски екип.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Акумулатора е продаден и вече пътува за Бургас.
            Fiat Marea 1.8 16v HLX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI

            Коментар

            Working...
            X