Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Kappa 2,4 TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Kappa 2,4 TD

    Lancia Kappa 2,4 TDS 124 коня 95година 145 000км тъмно син металик Син плюшен салон Климатроник ABS 2xAirbag Серво управление Централно Аларма Имобилайзер Ел. стъкла и огледала Касетофон Теглич за ремарке или каравана Почти нови летни гуми Barum Bravura 15’ Много е запазена според мен а и баща ми си обслужва колите съвсем редвно и не жали пари много добър и културен шофьор е и с повече от 130 не кара! Колата е със страхотно външно и вътрешно състояние. Вътре е прана и мирише на пролетни цветя, а отвън е полирана и пастирана 4 пъти...можеш да я ползваш и като огледало. Внесохме я от Германия през 2002 или 2001 не помня. Ние сме 2рите собственици на тази кола. Предишния беше една мадама адвокатка. Колата беше на 95 000км но жената просто не я беше карала понеже си имаше още една малка градска кола с която си вършила работата из града а голямата ползвала само за дълъг път. Беше обслужвана перфектно и беше направо като нова...с изключение на 2 драскотини по таблото. А и сега продъжава да се глези както трябва. Баща ми я кара 2 години и миналото лято си взе друга...но той си е такъв...повече от 2 години не кара една кола. Този месеч обаче я изкара от гаража и реши да и се покефи малко. Kappa има вечно купе!цена: 8000лв Колата се намира в Ямбол
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят
Working...
X