Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Педали OMP

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Педали OMP

    Ето ви снимки ако ви харесат пишете. За какво става дума: това са отляти алуминиеви педали OMP. Матрицата е от оригинални педали и за информация мода га ви кажа че в интернет ги намерих за 60$. Педалите не са перфектни и имат нужда от обработка със шкурка 500...после с 1000 и ако искате накрая за добър блясък с 1500 или 2000 . Аз съм много доволен от тях. Страшно по-удобни са от оригиналните педали на Делта 1 и ми е кеф да карам с тях. Дебелината е 5мм както трябва и да е. А и мисля че всяка италянка трабва да си е с италянски глезотии...а не от битака боклуците. Цената е 15лв за 3та педала. Моля ви ако някой иска да ми пише на e-mail-а ocool@mail.bg или да ми се обади на 0898 62 68 24 (Деян). Педалите ги отливат в Ямбол и няма никакъв проблем да доставя в София. Отново повтарям че са страшно удобни и като свикнете с тях ще останете много доволни А и са голям пениз И вдигат с 5 коня мощността За цената ще се оправим...мога да ви ги взема а после да ми ги платите. Но само да не ме прецака някой че ще се запознае с госпожа Лопата СНИМКИ МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ТУКСпирачка и съединител: 57мм ширина 95мм дължина Педал за газта: 57мм ширина 120мм дължина Дебелина: 5мм
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    #2
    Хад’ди народе...царевейшън кочейшън сони плейстейшън!
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    Коментар

    Working...
    X