Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем-спирачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем-спирачки

    От известно време имам проблем с спирачките.Когато се наложи да натисна 4-5 пъти един след друг и педала става на камък и няма спирачки.Един приятел каза -вакуум помпичка.Ходих при италианеца(ВАРНА)- 42 лв на друго място 116. А иначе смених накладки по пътя към затвора(който е от Варна знае)и там казаха няма никакъв проблем в спирачната система ,даже се учудиха от доброто състояние.Дайте съвет някакъв. Типо 1.9тд
    Tipo 1.9td

    #2
    Re: Проблем-спирачки

    varnaliq написа:
    От известно време имам проблем с спирачките.Когато се наложи да натисна 4-5 пъти един след друг и педала става на камък и няма спирачки.Един приятел каза -вакуум помпичка.Ходих при италианеца(ВАРНА)- 42 лв на друго място 116. А иначе смених накладки по пътя към затвора(който е от Варна знае)и там казаха няма никакъв проблем в спирачната система ,даже се учудиха от доброто състояние.Дайте съвет някакъв. Типо 1.9тд
    Аз мисля, че педала трябва да ти стане твърд но пак да си имаш спирачки, замисли се в качеството на накладките
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      В накладките съм сигурен. Педала е точно като при угасена кола,все едно че натискам по пода.Ако се губи вакума от някаде така ли се получава.Абе направо със страх карам вече
      Tipo 1.9td

      Коментар


        #4
        Re: Проблем-спирачки

        varnaliq написа:
        От известно време имам проблем с спирачките.Когато се наложи да натисна 4-5 пъти един след друг и педала става на камък и няма спирачки.Един приятел каза -вакуум помпичка.Ходих при италианеца(ВАРНА)- 42 лв на друго място 116. А иначе смених накладки по пътя към затвора(който е от Варна знае)и там казаха няма никакъв проблем в спирачната система ,даже се учудиха от доброто състояние.Дайте съвет някакъв. Типо 1.9тд
        Това идва от сервото Провери първо за маркуча и ако той е здрав минаваш на вариант друго серво - 2-ра употреба, ново или ремонт на твоето
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Наистина нищо чудно да е ваккум помпата.Спирачките стават "намалители" .Все едно на угасена кола.
          125s/1600ccm/100ps

          Коментар

          Working...
          X