Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обърнете ми внимание, моля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обърнете ми внимание, моля

    Всеки ден чета по 3-4 часа, но информацията е толкова много че ще отнеме месец.Преди питах но никой не ми отговори(технически съм неграмотен така че не се сърдете).Имам типо 1.9 тд 1990 г. и все чета за ЕКУ-та , има ли такова при мен,кажете и нещо повече за двг. имам също и интеркуулер и дискови спирачки отзад- това фабрично ли е. Благодаря предварително.

    #2
    не съм много сигурен че ще мога да ти дам отговори но със сигурност ще трябва да дадеш някой номер на шаси или двигател, или поне малко повече инфо за колата.хайде пиши пук все ще се намери кой да провери и обясни, и типото 200% имаш еку. То управлява и командва работата на мотора, като събира инфо от една кофа датчици и сонди
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Двигателя е 160А6.000 1929 к.см 92 к.с
      Tipo 1.9td

      Коментар


        #4
        varnaliq написа:
        Двигателя е 160А6.000 1929 к.см 92 к.с
        Най-добре напиши VIN на типото и ще ти се каже каквото те интересува(на големият талон го има,на първият ред по средата ZFA..........)

        Коментар


          #5
          Оказа се че номера на двигателя е 160А6.046 а VIN-а е ZFA160000 04431996 и след справка дава че модела е 1.9 T.DS а аз имам интеркуулер и е TDI .Някакво объркване има, ама не знам.
          Tipo 1.9td

          Коментар


            #6
            Fiat TDI все още не е произведен

            Коментар


              #7
              varnaliq написа:
              Оказа се че номера на двигателя е 160А6.046 а VIN-а е ZFA160000 04431996 и след справка дава че модела е 1.9 T.DS а аз имам интеркуулер и е TDI .Някакво объркване има, ама не знам.
              Сигурно тук си направил справката,но ако не погледни : http://www.fiat-bg.org:7080/navi?CHA...=&SENDFORAUTH=

              Коментар


                #8
                peho написа:
                http://www.fiat-bg.org:7080/navi?CHASSIS_NO=ZFA16000004431996&PART_SEQ=&COUNTR Y=001&SGRP_COD=&ITEMSRMV=&ALL_FIG=0&KEYPRESSED=&CU RRENT_PAGE=&DRW_NUM=&SHOW_FAMILY_LIST=&MODIFIED_FI ELD=CHASSIS_NO&ITEMSADD=&SRCWRFAM=&ESB_SORT_TYPE=& ADDSPECIAL=&SRCNEWPAR=&SBMK=F&PRINT_MODE=0&FABRICS _COD=&ESB_SUB_VALUE=&CDS_COD=&DEBUG_MODE=&GRP_COD= &SRCRECPAR=&PART_DSC=&PART=&MAX_ROW_NUMBER=&COMM_M ODEL=&ESB_REVIEW=&PREVIOUS_KEY=HOME&IS_RELOAD=&LAS T_SELECTED_PART=&GUI_LANG=3&MAKE=F&SB_CODE=-1&MANODOPERA=&PARENT_PART_COD=&SEARCH_TYPE=&CLICKE D_PAGE_CHANGE=&DV=&SRCNEWFAM=&SELECTED_COLOR_COMB= &ID_MINISITE=&FRM_ELMLGT=22&ITEMSUPD=&CPDNUM=&CPDP RTCOD=&EPER_CAT=SP&SRCRECFAM=&CPDPRTSEQ=&ALL_LIST_ PART=0&FAMILY=&RMODE=&BRANDS=&ITEMSCLR=&DRIVE=S&WI NDOW_ID=1&FAM_DSC=&CPDPRTREF=&SRCWRPAR=&SGS_COD=&S OST_GRPNUM=&FL_PREF_LANGUAGE=&MAX_PAGE_NUMBER=&NEW _HTTP=&SUBSYSTEM=&CLICHE=&ADDNOTES=&PART_COD=&KEY= FORM&LANGUAGE=3&ESB_OPERATION=&SB_FULL=&ESB_ORDER_ TYPE=&SENDFORAUTH=
                /offtopicегати линка www.tinyurl.com
                Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                Коментар


                  #9
                  Това "егати линка" направо ме накефи :D .Благодаря ти за ценният сайт.

                  Коментар


                    #10
                    phoenix написа:
                    не съм много сигурен че ще мога да ти дам отговори но със сигурност ще трябва да дадеш някой номер на шаси или двигател, или поне малко повече инфо за колата.хайде пиши пук все ще се намери кой да провери и обясни, и типото 200% имаш еку. То управлява и командва работата на мотора, като събира инфо от една кофа датчици и сонди
                    ами за моя фиат типо нешто с тоя номер ZFA160000*04213009

                    Коментар


                      #11
                      Оправете ги линковете защото товарят страницата и я правят трудна за четене Излиза долен хоризонтален "скрол-бар", а страницата е широка 3 екрана.

                      Коментар


                        #12
                        Стига с тези ЕКУ-та,все пак става дума за Типо от 90г. при това дизелово!

                        Коментар


                          #13
                          Няма ЕКУ :D Турбо дизел с обикновена механична помпа на Bocsh. Иначе много здрав мотор.Единственото ЕКУ е задкормилното устройство :D
                          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                          Kawasaki ER-6n'2012

                          Коментар


                            #14
                            Няма ЕКУ :D Турбо дизел с обикновена механична помпа на Bocsh. Иначе много здрав мотор.Единственото ЕКУ е задкормилното устройство :D
                            AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                            HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                            Kawasaki ER-6n'2012

                            Коментар


                              #15
                              Re: Обърнете ми внимание, моля

                              ceco написа:
                              Всеки ден чета по 3-4 часа, но информацията е толкова много че ще отнеме месец.Преди питах но никой не ми отговори(технически съм неграмотен така че не се сърдете).Имам типо 1.9 тд 1990 г. и все чета за ЕКУ-та , има ли такова при мен,кажете и нещо повече за двг. имам също и интеркуулер и дискови спирачки отзад- това фабрично ли е. Благодаря предварително.
                              с сигурност нямаш ЕКУ , аз съм с темпра 1.9 TDS и нема такова животно като ЕКУ . Предполагам че и при тебе е така . И аз имам интеркулер, но я водят TDS.
                              Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                              ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                              Коментар

                              Working...
                              X