Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спойлери

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спойлери

    Значи скоро си вземах спойлер за фиата пунто SX. С какво се закрепя има и лампичка с кабел със стопове как да ги включа???
    Karai s visoki skorosti,pii tejuk alkohol..izlizaii s qki jeni karai Fiat!!!

    #2
    колега каква му е цената. и ако може да качиш снимка от скоро имам пунто и се чудя от каде да го захващам
    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

    Коментар


      #3
      Май ставаме трима ,които се чудим И аз искам да "цапна" един спойлер на Пунтото
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        4-ма с мен!Колко струва и откъде!?

        Коментар


          #5
          Да качите снимки. Ако ми хареса и аз мога да го модна моето пантофче :P
          Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
          Настояща: VW Polo 1.1i '92

          Коментар


            #6
            пък...може и аз
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар


              #7
              пунто

              Някои да знае дали мога да си сложа джанти 15" на пунтото, от браво са.

              Коментар


                #8
                7 човека чакаме за отговор от къде го взе и за колко ... накрая ще се съберем и ще ти сложим спойлера, само и само да получим отговор

                Коментар


                  #9
                  Тунинг

                  Тоя пич ще отговори ли от къде си е купил спойлера за задната врата??Някои да знае дали мога да си кача джанти 15" на пунтото от фиат браво са????

                  Коментар


                    #10
                    КОлега джантите ще станат (дупките са същите) само че си провери размера на гумите. Тези 15-ките ще искат по нисък профил гума (като за пунто) иначе бая ще се мъчи да ги върти и разхода... скача яко.
                    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                    Коментар


                      #11
                      и на мене ще ми дойде спойлерче в понеделник и ще го лепя с високо якостен силикон,като засъхне става като камък

                      Коментар


                        #12
                        Ае колеги вкарайте оферта за тия, спойлери и антикрила. Из нета намирам някви ама ще ме убият с цифри... Че и не ми остава никво време инъче лесно може да се скалъпи един...
                        Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                        Коментар


                          #13
                          Има един простак от София, който ги излива . Нямам идея колко са качественни , нямат трети стоп и цената до преди 1 седмица беше 35 лв (щях да си поръчвам) и ми казва 60 лв . Аз естественно му казах ,когато ги направи по 20 лв бройката да ми звънне . :D
                          Grande Punto 1.3 75 hp
                          Croma 1.9 Multijet 150 hp

                          Коментар


                            #14
                            Е това е яко,пусни снимка.
                            Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                            Коментар


                              #15
                              Снимки има в гаража ми http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...ge_id=2995За 35 лв си струва , но 60 не са познали
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X