Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Fiat Croma

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за Fiat Croma

    Имам страшно много части за Fiat Croma. Имам две блъснати като едната е от новия модел а другата от стария. И двете са блъснати челно. Имам Един цял двигател от Croma 2,5TD на 160 000км, още един блок за 2,5 ТD с всичките му чаркове, скоростна кутия за 2,5TD но е пукната но може да се ползват частите и. Имам много добро магаре със щанга, предна подмаска, доста амортисьори но не съм проверявал повечето дали стават или не. Имам 2 предни газови амортисьори които съм ги проверил и от 2та единия е много добър а другия има още малко живот в него. Имам няколко задни брони но за стария модел. Климатик нямам. Имам доста запазени предни и задни главини за ABS...жила...кабели...електроники...пластмаси, салони....простотии...имам чисто нов кожен салон за Lancia Thema...черен от еленова кожа. Няма ги само копчетата за управление и тапицерията на вратите. Салона е перфектен и е като нов! Ако ви интересува нещо конкретно обадете ми се на 0898626824 - Деян. За цените ще се договорим
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    #2
    Да ти призная -като голям недостатьк на кромите е това ,че се бльскат все отпред -беше ми счупен единия фар ,а всичките кроми в моргите бяха ударени отпред
    Croma 2.0 ie
    www.italcars.org

    Коментар


      #3
      Така е колега...аз все още не съм виждал Croma блъсната на друго място освен отпред....и то ЯКО Ако ви покажа снимки на едната Croma можете да забележите дори остатъците от засъхнала кръв и кожа с косми по предното стъкло. Слава богу всички са живи след инцидента. Поне се сетиха да сложат Airbag най-накрая в последните модели...и то само за шофьора.
      Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

      Коментар


        #4
        Чисто ново магаре за дизел и бензин (еднакви са)Чисто нова предна подмаскаВратиКалници за новия моделЗадни брони за стария модели много други....
        Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

        Коментар


          #5
          а бензинова помпа за 2,0i.e. - 1987???колко парички?
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Всичките ми Cromi са 2,5TD
            Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

            Коментар


              #7
              Колега, пратих ти ЛС, но и тук да попитам. Ел. машинки за задните стъкла имаш ли и дали стават на Tempra?

              Коментар


                #8
                Имам машинки. 20лв бройката. Не мога да ти кажа дали стават за Tempra.
                Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                Коментар


                  #9
                  Ако са ти в София, след празниците да се видим някъде, да ги погледна. Става ли?

                  Коментар


                    #10
                    Тази седмица се прибирам в Ямбол и живот и здраве на 30.05 съм обратни в София. Да ги взимам ли с мен? Ще видя какво им е състоянието и ще ти пратя снимка ако искаш. Аз НЕ обичам да продавам части които ще ми навредят на авторитета!
                    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                    Коментар


                      #11
                      ОК, прати снимките да ги погледна и ще ти пиша дали да ги вземаш.Даже направо ги вземай.

                      Коментар


                        #12
                        Някой ме търси преди 2 дена за скоростна кутия на Fiat Croma 2,5TD. Имам ново предложение за човека и ако желае може да ми пише или да ми се обади за да се разберем. Последния път ми се обади от стационарен телефон май и му нямам номера.
                        Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                        Коментар


                          #13
                          ...

                          Коментар


                            #14
                            hf hpe имаш лично съобщение от мен!
                            Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                            Коментар


                              #15
                              Трябва ми помпа на хидравликата че моята взе много да вие. Кромата е 2-ра генерация 2.0/16v 137 hp не знам от дизелак дали ще пасне?

                              Коментар

                              Working...
                              X