Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДОСПАТ - ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ пълна трагедия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ДОСПАТ - ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ пълна трагедия

    ДОСПАТ - ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ пълна трагедия!Особенно около Доспат... асфалт изобщо няма и май никога не е имало. В никакъв случай не минавайте от там. След Доспат пътя е осеян с трапища които колкото и да се чудите няма откъде да заобиколите. Много нерви... много....В Доспат пътища няма но за сметка на това се строи нова джамия.Спирам, че ще отиде на политика темата.....

    #2
    Re: ДОСПАТ - ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ пълна трагедия

    The Secret Lover написа:
    ДОСПАТ - ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ пълна трагедия!Особенно около Доспат... асфалт изобщо няма и май никога не е имало. В никакъв случай не минавайте от там. След Доспат пътя е осеян с трапища които колкото и да се чудите няма откъде да заобиколите. Много нерви... много....В Доспат пътища няма но за сметка на това се строи нова джамия.Спирам, че ще отиде на политика темата.....
    Хубаво е поне, че си бил с вектрата, както виждам. Иначе фиатчето е по-ниско, щеше да опира навсякъде..
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Минавал съм оттам - УЖАСССССССС! Даже по едно време се чудех дали не съм сбъркал пътя.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Ми то си е така от десетина години .
        Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

        Коментар


          #5
          kiro_of_the_day написа:
          Минавал съм оттам - УЖАСССССССС! Даже по едно време се чудех дали не съм сбъркал пътя.
          Миналата година есента и мен ме споходиха подобни мисли като минах от там даже се върнах назад да питам

          Коментар


            #6
            Слабо казано трагедия.Аз бях с фиата. Не опирах но едва изкласихме.като подминеш Гоце пътя е измамливо добре, до след Сатовча, от там нататък става чуден ужас, докато малко преди самия Доспат - изчезва. В самия град положението о кОшмар тотален.
            Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

            Коментар


              #7
              Е за това купувайте винетки, плащайте данъци, гласувайте.................да им съберем пари та белким за пра-пра внука на пра-внука ми да го оправят......м**ма им м***сна....минавах от там преди около три години......мислех че са го оправили....Европа ли???......в кучия гъз на Европа ще влезем, ама и от там ще ни изпърдят.....Прощавайте за агресията, ама тая Конго-България направо ме вбесява....

              Коментар

              Working...
              X