Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо 95г. 1,6 75к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо 95г. 1,6 75к.с.

    ЗдравейтеПродавам си Типото, и реших първо да го пусна във форума, защото ми се иска да намеря купувач който поне малко ще се грижи за колата, тъй като самия аз съм инвестирал вече доста в нея Колата е с първа регистрация 1995г, с италианска газова уредба и добро стерео, има ABS и Airbag на шофьорското място и система за затягане на коланите при аварийно спиране на предните седалки, оригинален трети стоп. НЯМА клима, ел стъкла и централно!Живея в Германия и колата е карана почти само тук, в момента е на 210000 км (истински), които в голямата си част са магистрали, ползвал съм колата да си ходя до България и от време на време до съседните страни. Двигателя е супер, не гори масло, но не е сух и трябва да се понатегнат уплътненията. Не съм го правил че тука маисторите искат яко цифра... Другите проблеми на колата е че трябва да се смени гарнитура на изпускателните тръби, защото малко пърпори в момента, и трябва да се сменят скоро накладките на спирачките.Сега за сменяните неща:нови оригинални лагери и носачи отзад и консумативите по предницата преди година и половина, нов оригинален ауспух и нов съединител преди половин година, нови свещи НКГ, нова електроника от Бош, нов датчик за горна мъртва точка и други дреболии преди няколко месеца. Маслото е сменяно винаги по-рано с castrol professional 15w40.колата е с български номера, платени мита и т.н., и с които се разберем мога да му я докарам до БГ, цена ориентировъчно 3000лв, като прехвърлянето е за сметка на купувача (кооментар)контакт тук, или на емаил dodismf@yahoo.com, или +491759471165Поздрави,ДимоP.S.> Колата е употребявана и се продава като такава, като естествено има следи от износване и се продава без гаранция; това не е за хора които търсят чисто нова кола за без пари[/quote]
    Прикачени файлове

    #2
    Разбрах, че няма клима, но има ли централно и ел. стъкла?Салонът какъв е (като състояние и материя на седалките)?
    Пари от Интернет
    Всичко за колата
    Modsbg.com

    Коментар


      #3
      Интересувам се от колата. Ще може ли по-подробни снимки, отвътре нещо, ако искаш на ЛС ми пиши за ръжди и др. такива. И какъв е точно цвета, че отстрани май леко розовее, а отпред си е червена... ?
      - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

      Коментар


        #4
        цвета е типичниа "бордо металик" на фиат, така е записано и в талона. На снимките се отразяват просто съседните сгради в боята. Тези дни ще направя снимки на салона и ще ви ги пусна!

        Коментар

        Working...
        X