Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прецаках си заключването на волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прецаках си заключването на волана

    След като имам доста неща да правя по колата. Явно предишния собственик /шваба/ не е бил много по подържането сега си прецаках и заключването на волана. Снощи доста попсувах и бях готов да я продам ама сега не мисля така. Не ми пречи, че не се заключва волана. Мисълта ми е може ли докато карам да се заключи сам? Май не щото нали ключът е вътре, а то заключването е с някакъв зъб който ключът го натиска. Но не съм разглобявал ключалка на кола до сега. Имали възможност сам да си го оправя или да не се занимавам
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    #2
    Re: Прецаках си заключването на волана

    Mitko написа:
    Fiat 127 написа:
    След като имам доста неща да правя по колата. Явно предишния собственик /шваба/ не е бил много по подържането сега си прецаках и заключването на волана. Снощи доста попсувах и бях готов да я продам ама сега не мисля така. Не ми пречи, че не се заключва волана. Мисълта ми е може ли докато карам да се заключи сам? Май не щото нали ключът е вътре, а то заключването е с някакъв зъб който ключът го натиска. Но не съм разглобявал ключалка на кола до сега. Имали възможност сам да си го оправя или да не се занимавам
    Има. Разглоби патрончето и виж какво куца. Може просто да се е разхлабил механизма.
    Как се сваля механизма?. Сега махнах пластмасата ама не виждам как ще го сваля. Махнах и запалванетото / то е в някаква пластмаса дето влизат някви кабели / ама до там. После накъде
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #3
      волан

      Трудно се прави това трябва всичко да се разглоби и тогава се пререждат щифтчетатато може и да е излезло и не се знае как е застанало може като въртиш да се заключи при палене / знам от личен опит на мен ми бяха заключили волана с ключа вътре и не се вадеше/Ако искаш ела утре до 18 може да ти покажа как е ако не се справиш сам на адреса по долу.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Re: волан

        kluchar написа:
        Трудно се прави това трябва всичко да се разглоби и тогава се пререждат щифтчетатато може и да е излезло и не се знае как е застанало може като въртиш да се заключи при палене / знам от личен опит на мен ми бяха заключили волана с ключа вътре и не се вадеше/Ако искаш ела утре до 18 може да ти покажа как е ако не се справиш сам на адреса по долу.
        Мерси за отговора ама късно видях съобщението... Сега ставам... Ще го пробвам тия дни. Ако не стане ще се пиша
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар

        Working...
        X