Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Регата 100S на части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Регата 100S на части

    Здравейте колеги!Един съсед продава регатата на части.Все още не е разглабяна, и нямам снимки на интериора.Това е колата, питайте, с малко закъснение (от порядъка на ден, два може би) ще получите необходимите отговори.Намира се в Гара Елин Пелин, и е най-добре ако някой от района има интерес, да дойде да прегледа кое в какво състояние е и да се разбере лично със човека.Собственика е възрастен, и няма да може да я разглабя, за това казвам, че е най-добре хората от София и района да пишат, ако има някакви пластмасарии, евентуално аз мога да се ангажирам с демонтиране и доставка.Ако няма интерес, до седмица, две отива на скрап/скраб (който както го пише)
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    #2
    Един малък ъп
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    Коментар


      #3
      Колата все още се продава!
      Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
      Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

      Коментар


        #4
        С какъв мотор е,има ли газ.Какво е състоянието на автомобила мотор,скорости окачване.И има ли някакви проблеми с колата.Евентуално цена за цалата кола.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          kal0yanch40 написа:
          С какъв мотор е,има ли газ.Какво е състоянието на автомобила мотор,скорости окачване.И има ли някакви проблеми с колата.Евентуално цена за цалата кола.
          Цялата кола, без джантите от снимките, а с железни 14-ки - мисля ,че за 280, даже 260 може да се разкара.Колата има газова, всичко работеше до последно при нея, но гарнитурата е издухала, защото преди време един човек е идвал на оглед и май леко я е прегрял.Не мога да кажа в какво точно състояние е, нито пък собственика.Най-добре е на място да се види.
          Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
          Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

          Коментар


            #6
            Колата все още седи. Кода на мотора е 138C2.048, което е 1.5 - 75 коня инжекцион. Колектора е като на Uno Turbo и предолагам инжекционна е на същия принцип.Може да ме питате и мене относно всякакви други части. Ако няма интерес обаче ще ходи за скрап.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Така искам да се ОПЛАЧА колко НЕКОРЕТЕН е "КОЛЕГАТА" дето е пуснал обявата и СОБСТВЕННИКА на колата...Значи вчера звъннах на момчето дето е пуснало обявата и с разбрахме да се разберем за днеска да я взема колата направо.Днес му звъннах към 17:00 и му казах че съм готов да тръгвам а тои каза да го изчакам до 19:30 и тогава да тръгна.Тръгвам Аз в 19:30 звънкам му да му кажа че идвам, а тои ми казва "Ма тои собственника промени цената на 350 по-малко не я дава"Това хубаво звъня на собственника а тои ми каза:-АКО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА НАХАЛСТВАШ СЛЕД МАЛКО ЦЕНАТА СТАВА 390ЛВ !!!При което Аз побяснях и се почнаха размени на реплики на маика и след като разбра че не съм Аз нахалния и че ще остана без кола и без пари ако продължава да се репчи, почнахме да говорим човешки.Казах му Аз:-Какви са тия работи - пускаш кола за 280-260 след което ми казваш 350 а ако продължавам 390?!Тои ми каза че не е пускал никаква обява............................и това не е вярно.Една хубава му теглих и затворих.Та днеска понеже колата беше за брат ми и беше много мераклия сме -70 лв двамата.Понеже живеем в овча купел а колата се намира на другия краи на София, даже не е и в София, сипахме 50 лв бензин на един дето трябваше да ни дърпа, 10 лв винетка и 10 лв въже - за какво ?За НИЩО!Е толкова НЕСЕРИОЗНА РАБОТА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ЗАКЛЕВАМ СЕ ! НАПРАВО СЪМ БЕСЕН!Пожелавам му на тоя дето го продава тоя КЕНЕФ, не 390 а 600 лв да му вземе, ама да не е жив да ги види! Аман от СЕЛСКИ ТАРИКАТИ! Като разбраха че сме сериозни мераклии и даи да изцоцаме колко се може повече.Искренно моля администраторите/модераторите да изтрият тази ФАЛШИВА ОБЯВА и ако преценят да БАННАТ този дето я е пуснал....някои така утре може да пусне моята кола ....Просто нямам думи...................................Парите няма да си видя то е ясно, но поне други хора да не се прецакват като нас.
              LanciaDedraSWturbo
              Alfa 146 1.4 ts 2000'
              BMW E36 Turbo
              eX - BMW e30 330 Turbo
              eX - Lada 2103 turbo 1500cc

              Коментар


                #8
                Да нека обявата се изтрие. Аз лично бях свидетел как собственика на колата говореше че ще я даде за 260-280 лв. Но днес след като му намерихме хора си промени набързо мнението. Мога лично да застана и да кажа че Pepi просто искаше да направи услуга на човека и да му намери купувач, но тоя селски тарикат от днес е на друга вълна! Сега да си я дава на циганите да му я отнасят за 200 лв!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  xctr написа:
                  Да нека обявата се изтрие. Аз лично бях свидетел как собственика на колата говореше че ще я даде за 260-280 лв. Но днес след като му намерихме хора си промени набързо мнението. Мога лично да застана и да кажа че Pepi просто искаше да направи услуга на човека и да му намери купувач, но тоя селски тарикат от днес е на друга вълна! Сега да си я дава на циганите да му я отнасят за 200 лв!
                  Ще ги събера и Пепи и тоя собственник бесен селски тарикат да си изяснят ситуацията.Почти съм убеден че собственника е виновен защото Пепи няма далавера да пуска чужда кола, но не мога да бъда сигурен.Факт е че се прецаках...Живи и Здрави пари като вестници, само да има кои да ги чете. ....................... Жал ми е за брат ми че се набута, това щеше да му е първа кола и беше много въодушавен, а тоя селянин му уби мерака за всичко.
                  LanciaDedraSWturbo
                  Alfa 146 1.4 ts 2000'
                  BMW E36 Turbo
                  eX - BMW e30 330 Turbo
                  eX - Lada 2103 turbo 1500cc

                  Коментар

                  Working...
                  X