Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT ЩЕ ,,НАПОМПА" PANDA И GRANDE PUNTO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT ЩЕ ,,НАПОМПА" PANDA И GRANDE PUNTO

    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    както си падам по "въшките", съжалявам че нямам парички за една "подострена" пандичка !
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар


      #3
      everton написа:
      както си падам по "въшките", съжалявам че нямам парички за една "подострена" пандичка !
      Уф... и аз много си падам по тях.Изтекоха ми очите особено по тази "джипираната" Панда от която щели да произведат само 600бр, ама как се казваше ?
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Ох, разболях се!!!! http://www.pandamonster.fiat.it/inde...olognaТова представяте ли си да го има с новия "мултиджет" 90 кс, за стария 70 кс съм сигурен!!!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Ами дано наистина ги понапомпят, защото определено ни куцат топ-моделите откъм кубатура и конски сили...
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #6
            Sko написа:
            Ами дано наистина ги понапомпят, защото определено ни куцат топ-моделите откъм кубатура и конски сили...
            Нещо си в грешка.Кой ти каза, че Панда и Пунто са "топ" модели? Та това са обикновени градски колички за 12-13-15-18 хил.евро. Топ модели могат бъдат новите Крома, Стило, Браво.Влез в сайта на Ауто Италия и виж колко конски сили е новия мултиджет на Крома 2.4 JTD/20V -> 200 кс. И това ако не "напомпано" от към кубатура и конски сили здраве му кажи!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              За съжаление не съм чак в толкова дълбока грешка. Визирам какво се предлага в един и същи клас от различните марки. Дори и ако се замислим в глобален мащаб, най-мощният сериен мотор на Фиат до колкото си спомням е този на Coupe с 220 к.с. Но конкуренцията вкарва подобни "животни" и в по-ежедневни модели - например във Ford Focus намираме такъв мотор с 220 кончета, а в Голф R32 стигаме и до 241. На обратната противоположност е Grande Punto с неговите топ мотори - 1.4 16V 95к.с. и 1.9 Multijet 120 к.с. Най-големия сериен мотор на Stilo пък е абартовия 2.4 със 167 к.с. Да не споменавам ускорението до 100 км/ч, че там вече започва да ми се реве. Не разбирам защо така умерено го дават италианците, може би си има причина, ама не ме кефи. От друго място научих, че Grande Punto Abarth ще има 2.0 литров турбо мотор с 240 к.с., което според мен е стъпка в правилната посока... трябва да ги мачкаме немците все пак
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                Sko написа:
                За съжаление не съм чак в толкова дълбока грешка. Визирам какво се предлага в един и същи клас от различните марки. Дори и ако се замислим в глобален мащаб, най-мощният сериен мотор на Фиат до колкото си спомням е този на Coupe с 220 к.с. Но конкуренцията вкарва подобни "животни" и в по-ежедневни модели - например във Ford Focus намираме такъв мотор с 220 кончета, а в Голф R32 стигаме и до 241. На обратната противоположност е Grande Punto с неговите топ мотори - 1.4 16V 95к.с. и 1.9 Multijet 120 к.с. Най-големия сериен мотор на Stilo пък е абартовия 2.4 със 167 к.с. Да не споменавам ускорението до 100 км/ч, че там вече започва да ми се реве. Не разбирам защо така умерено го дават италианците, може би си има причина, ама не ме кефи. От друго място научих, че Grande Punto Abarth ще има 2.0 литров турбо мотор с 240 к.с., което според мен е стъпка в правилната посока... трябва да ги мачкаме немците все пак
                Човеко, осъзнай се, помисли малко и ела пак да пишем... Мисля,че..... ПОВТАРЯМ..... М И С Л Я!!!!! Без да съм съвсем сигурен, че Фиат се цели в съвсем друг ценови ранг... вярно с голяма конкуренция, но доста ЛИКВИДЕН!!! За к’ви ТОП-МОП, АБАРТ, МАБАРТ 160-220кс ми говориш, когато става дума за "ОТЪРВАВАНЕ НА КОЖАТА" И ОЦЕЛЯВАНЕ .....не само при ФИАТ, а при повечето Европейски производители... и за к’ви "глобални мащаби" също споменаваш? На теб известно ли ти е такъв КОЛОС като FG /FIAT GROUPP/ още какво произвежда???!!!! Леки коли, камиони, автобуси,трактори,валяци,земеделска техника,отделни двигатели в т.ч и за кораби, агрегати, ЧАТ-ПАТ АВТОМОБИЛИ ЗА ФОРМУЛА 1.Почети малко, и тогава ела да си говорим за Голфчета R32 и подобни простотии..... А бе излезте от тези квартални кафенета бе юнаци!!!!!Съжалявам, че бях толкова груб, но нещата са такива.. ако искаш можеш да ми се разсърдиш, ако искаш не... и при двата случая бирата е от мен! ПП.... Едни от най добрите дизелови мотори за "МАРИНАТА" са на Фиат!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Само да добавя, че колега тая биричка, ако е студена а то нямам как иначе през лятото, може да е изстудена в хладилник,фризер, хладилна витрина ФИАТ защото и това правят :D

                  Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                  Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                  Добло 02' 1.9 D- ех
                  Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                  Коментар

                  Working...
                  X