Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам неизползвани багажници за ски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам неизползвани багажници за ски

    Здравейте, ето това са багажниците:http://mania4x4.snimka.bg/automobile...47183.21336779 Оригиналните на Дедра комби, но предполагам ще станат и на друг вид и модел автомобили.Състоянието им е перфектно аз не съм ги позвал никога (бяха комплект с автомобила), предишният собственик също. Следи от одрасквания при прехвърлянето им в гаражи и т.н. Липсва им ключът за заключване, предполагам всеки един ключар е в състояние да ви извади .Причината за продажбата им е че не карам ски (не са ми нужни).Намират се в Пирдоп, но уча в София за сериозни могат да се донесат и до столицата в удобно за мен време и място (около Софийският университет / Дружба), за други градове може да използваме услугите на Еконт или Европът.За цената съм склонен да преговарям, но все пак ще сложа 40 лева орентировачно (подлежи на сериозен коментар), възможно е и да ги бартеросам за подобен багажник, но за велосипед, също така имам нужда и от две зимни гуми (155/80/R13) или летни гумета от сорта на 185/70/R14.За връзки с мен може и на Л.С, но най-добре на телефон 0887 007 228 или 0893 423 315.ПОЗДРАВИ !!!!!!!!!!!
    TUNER UNER
Working...
X