Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смъкнах(а ми) разхода

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смъкнах(а ми) разхода

    УРААА...Колеги, след известно човъркане из газовата - разхода ми падна сериозно. От 15/100 до до скоро мечтаните 12/100 градско!!!Оказа се, че след плочката смучело въздух от някъде, затапихме го със силикон, сменихме напуканата гума на плочката и най-накрая си разделих парното от изпарителя. Вече мога да карам без пуснато парно Това стана преди около 2 седмици, но исках да съм сигурен поне с 2-3 зареждания за разхода, преди да се похваля... Следва една сърдечна операция на Темпрата, но за това - след около месец. Надявам се след "хирургическата" намеса да падне разхода още малко (поне до 10.5 - 11) и да се вдигне малко мощността. Има нещо на единия от цилиндрите, но ще стане ясно скоро какво е точно... м/у другото, имам си и нов ауспух, така че вече не ме чуват от 3-4 пресечки че идвам

    #2
    Re: Смъкнах(а ми) разхода

    Immortal написа:
    Надявам се след "хирургическата" намеса да падне разхода още малко (поне до 10.5 - 11) и да се вдигне малко мощността. Има нещо на единия от цилиндрите, но ще стане ясно скоро какво е точно...
    Какво ще да е това чудо, че да смъкне разхода на 10,5-11 предполагам градско. Аз с моето Типо (това от подписа) едва съм го докарала до 10,5 градско и то лятото.... Ако ти с твоя мотор го докараш до същия разход май ще трябва да сменя колата ...
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар

    Working...
    X