Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно съвет за автоклиматик!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно съвет за автоклиматик!

    Здравейте, колата ми е с климатик, но ми липсват датчика за климатика и тръбичката с накрайника за високото налягане...счупиха се. С доста зор намерих датчик, но за тръбичката в един сервиз ми казаха, че нямало нужда от нея и климатика можел да се пълни и от тръбичката за ниското налягане...и за това предлагат да се запои отвора където е била тръбичката за високото налягане...Искам да попитам...до колко е разумно това и ще навреди ли на нормалната работа на климатика.....Благодаря предварително за мненията ;o)
    Punto 1.2, ELX MPI

    #2
    клима

    Ами що са сложили значих има за какво да стои там тази трабичка но като са ти казали че маже да го направят що не са го направили -но с гаранция не после да не работи като хората или да товари двигатела. И колко пари изкат е важно .примен е счупена трабата кадето влиза в купето има един щуцер за завиване на трабата към трабата за купето го няма и немога да намеря има само с поръчка .Ако си видял строшен FIAT обади се .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      за части за автоклиматици ме насочиха на един магазин на ул. Симеон 127....търсиш Хари...при него имало всичко
      Punto 1.2, ELX MPI

      Коментар


        #4
        Кви са тея маистори дето искат да ти запушат единя вход (няма значение дали е за високо или ниско налягане). После как ще се тества компресора дали работи добре ? Как ще се направи тест за вакуум на системата ? На наща Факомската машина за климатици има има 2 входа за виско и ниско налягане. Знам на едно място дето правят тръбички и щуцери (алуминии , мед и др.) Сваляш тръбата и носиш откъснатите неща и човека за 10 мин ти ги прави .Стига сме побългарявали нещо което е изчислено да работи по даден начин.
        Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
        IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
        1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
        2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

        Коментар


          #5
          къде са тези майстори....имаш ли координати....дали ще се навият и за свалянето и монтажа на тръбичката..защото нещо не ми се рескува...да не взема да повредя нещо
          Punto 1.2, ELX MPI

          Коментар


            #6
            За жалост нашите "майстори"(не всички де) са така-казват :"Абе давай и без него може". Ами онези специалисти дет са го проектирали това,онези учени дето са смятали месеци наред, да си таковат майките ли? Извинете ме ама не се сдържам вече от такива "майстори"
            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
            Lancia Y

            Коментар


              #7
              Щом я е имало трабичката, трябва да има пак!!! Такива дето викат че може без нея ги зарежи. Скопяване правят ветеринарите, а не работниците в сервиза!!!!!!!!!!Колеги случайно да знаете цената на климатик за Punto с монтажа разбирасе?

              Коментар

              Working...
              X