Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4бр. лети джанти 15",4х100,ЕТ25,7J с Летни 195/50 R15

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4бр. лети джанти 15",4х100,ЕТ25,7J с Летни 195/50 R15

    колеги продавам колата и джантите няма да ми трябват повече.Джантите са 15-ки ALULINE, с оригинален централен отвор 57.1, но аз го пристъргах и сега е 58.1.Ет-то e 25.Джантите са прави, балансирани до 180 съм нямал тресене, една от тях няма баланс, понеже не искаше.Гумите са 195/50/15, като предните са Бриджстон потенца, а задните са туранца.Задните са с 5-6 мм грайфер, предните стават като за "Зор заман".Цената с гумите е 400лв, без гуми засега няма да се продават.Борда на джантите е полиран.Тел. за връзка с мен:0887/017567 или на скайп: dimopimphttp://dimovip.snimka.bg/photos-from-gsm/fiat.576264.24063109

    #2
    ъп за хубавите джантета.Ако бяха 5х100 хич нямаше да ги махам , ама на новата кола не стават.

    Коментар


      #3
      ъп

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          може бартер за 5х100

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              слабо слабо, не върви търговията в тоя форум.

              Коментар


                #8
                Цена нямат ли тея джанти?

                Коментар


                  #9
                  Re: 4бр. лети джанти 15",4х100,ЕТ25,7J с Летни 195/50 R

                  Dimo_J написа:
                  колеги продавам колата и джантите няма да ми трябват повече.Джантите са 15-ки ALULINE, с оригинален централен отвор 57.1, но аз го пристъргах и сега е 58.1.Ет-то e 25.Джантите са прави, балансирани до 180 съм нямал тресене, една от тях няма баланс, понеже не искаше.Гумите са 195/50/15, като предните са Бриджстон потенца, а задните са туранца.Задните са с 5-6 мм грайфер, предните стават като за "Зор заман".Цената с гумите е 400лв, без гуми засега няма да се продават.Борда на джантите е полиран.Тел. за връзка с мен:0887/017567 или на скайп: dimopimphttp://dimovip.snimka.bg/photos-from-gsm/fiat.576264.24063109
                  Но вече е 350, защото ще изпусна едни хубави 16-ки за колата ми.

                  Коментар


                    #10
                    нагоре, не ме карайте да разпробивам главините на пасата, за да си карам джантите, искам онея 16-ки и това е.А и фиата го продадох и сега няма на какво да ги карам тея джанти.Наистина са хубави джантите, но на купувача на колата не му се даваха пари много и реши да му сваля от цената за сметка на джантите.И точно 350лв му свалих.

                    Коментар


                      #11
                      по коледа стават чудеса

                      Коментар


                        #12
                        !UP!

                        Коментар


                          #13
                          то верно, че зимата никой не купува ал. джанти, аама смед зимата идва пролетта и лятото... за тогава ще ви трябват , пак казвам може бартери само и единствено за ал. 15-ски 5х100

                          Коментар


                            #14
                            ъп

                            Коментар


                              #15
                              ъп

                              Коментар

                              Working...
                              X