Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чешма около София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чешма около София

    Здравейте,някой може ли да ми каже спокойно място с чешма около София, но извън София и кварталите. Примерно някъде на около 20 километра мисля, че е добре. Нещо по-спокойно, да разходим колите, да им хвърлим по една вода и да ги поснимаме.

    #2
    Колега, не те познавам и извинявай, ако си изключение, но ако говориш за измиване на автомобила на някоя приятна чешма/местенце за излет, не е ли по-добре да го измиеш на автомивка (има и такива на самообслужване) и тогава да излезеш да си поснимаш колата?Не знам как е при останалите колеги, но напоследък избягвам да спирам по чешми извън населени места. Причината е, че всичко е осрано до безобразие, с камари от остатъци от гъби, парцали, четки, пластмасови бутилки - цели и нарязани такива, остатъци от авто стелки, а за опаковки от вафли и кроасани не ми се говори.Интересно ми е и мнението на останалите колеги?
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    Коментар


      #3
      Може да стане още по-приятно за останалите хора ако стане както казва geo_g - има достатъчно мивки на самооблужване където човек може да си измие тънко колата и после да иде в подножието на Витоша да си е снима за спомен.
      Fiat Coupe 1.8

      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

      Коментар


        #4
        Чешма около София

        siluro написа:
        Може да стане още по-приятно за останалите хора ако стане както казва geo_g - има достатъчно мивки на самооблужване където човек може да си измие тънко колата и после да иде в подножието на Витоша да си е снима за спомен.
        По темата : Случвало ми се е да си мия колата на чешма , но без използването на каквито и да е детергенти , след което съм правил уборка на всички мизерии около мястото .Извън темата : Цяла тема отвориха ,, Няма е ’’
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар

        Working...
        X