Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И Японците се справят добре с дизайна...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И Японците се справят добре с дизайна...

    И Японците се справят добре с дизайна... Последната Honda Civic има много красив дизайн. Нетипично за останалите модели на марката, на които дизайна не бе силната страна.Дали пък няма да се окаже, че някой италиански дизайнер има нещо общо Дано!
    Прикачени файлове
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    Като гледам от къде се отварят задните врати... може и да има нещо Италиянско
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      val_mcrae написа:
      Като гледам от къде се отварят задните врати... може и да има нещо Италиянско
      Ами да... първо Алфа Ромео се сетиха. След това и Пежо направиха такъв модел. Сега и Хонда.
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Mazgarev написа:
        val_mcrae написа:
        Като гледам от къде се отварят задните врати... може и да има нещо Италиянско
        Ами да... първо Алфа Ромео се сетиха. След това и Пежо направиха такъв модел. Сега и Хонда.
        Да не забравяме и СЕАТ ЛЕОН.Хондата отвътре и готина (с цветен телевизор). отвън нещо не ме кефи особено много. По скоро ми се вижда странна.

        Коментар


          #5
          отвсякъде е бижу отвън е оригинална дали ти хареса въпрос на вкус от вътре не съм гледал снимки камо ли да я видя или май и гледах по тв представяне но съм забравил виж за двигателите само добри неща пак могат да се кажат добри кончета вадят и те от тях
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            ето снимка отвътре:
            Прикачени файлове
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              А това лявото при педалите какво е?Гледам че е над стелката, едва ли е закрепено за пода.Опора за левият крак когато не е на съединителя?!?

              Коментар


                #8
                да не би и на него като на Мерцедес Ц220 примерно да му е с педал ръчната ?

                Коментар


                  #9
                  Като споменахте за задните врати, от къде се отварят? Yellow_Flash_Colorz_PDT_35

                  Коментар


                    #10
                    на 2-рата снимка-в ляво на прозореца има пластмаса,нещо като триъгълник-от тамхонда винаги ми е харесвала,не са ми допадали само старите модели (около 88г)на акорд и сивик, като двигатели са си много добри

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Коментар


                        #12
                        А да видях го това със задните врати. Кефи ме като идея. А колата според мен е супер - на външен вид поне :D

                        Коментар


                          #13
                          Sven написа:
                          Освен предницата не виждам нищо хубаво, но въпрос на вкус можеби.
                          На мен пък само отзад ми харесва.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Mazgarev написа:
                            ето снимка отвътре:
                            маии все 1 съм в космически кораб :D маи е повече кола за млади хора да обичат разчупеното
                            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                            Коментар


                              #15
                              kiler_4o написа:
                              да не би и на него като на Мерцедес Ц220 примерно да му е с педал ръчната ?
                              Ръчна с педал????Ако има такова нещо трябва да го забранят в БГ. И без това си имаме достатъчно състезатели по улиците. Не веднъж съм изтръпвал когато някой малоумник влезе с ръчна в някое квартално кръстовище където в същия момент има куп хора да вървят поради липса на тротоари.
                              Punto SX 1.1 55

                              Коментар

                              Working...
                              X