Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Турбокоректор на ТД100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Турбокоректор на ТД100

    Турбокоректора на помпата ми е със спукани мембрани. Знае ли някой къде във Варна могат да го ремонтират? Или ако може от някъде да се купи коректор и да се смени..Видях във другите теми че ремонтен комплект мембрани не се намират, но в София ги ремонтират с мембрани от бензинова помпа.Бих се пробвал и сам да го оправя, но така както са го сложили от долната страна на помпата ще трябва да се сваля и помпата... и май ще стане сложно.
    Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
    Punto HLX JTD '02

    #2
    Иди горе в МЕИ има сервиз за турбокомпресори(UNITECH) Най-добрите са във Варна,няма начин да не ти помогнат. Успех.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Lancia Y

    Коментар


      #3
      Точно там ходих и установиха че е пробит турбокоректора, но там се занимават само с турбокомпресори, а този коректор е на горивната помпа. Турбокомпресора казаха че е ок.Препоръчаха ми да отида в Цоков. Там щели да свалят помпата и да я пратят на другия край на България за ремонт... и като стане ще ч монтират обратно. Но трябва повече от седмица да остана без кола.....
      Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
      Punto HLX JTD '02

      Коментар


        #4
        Здрасти

        Ако може да ми обясниш каква роля играе този турбокоректор и как установи че ти създава проблеми.Къде се намира на помпата.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар

        Working...
        X