Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Александър Ауто - отново калпави части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Александър Ауто - отново калпави части

    и на мен ми се случи да се опаря от тези аматьорипреди 6 месеца си купих от тях спирачни маркучиднес ги погледнах - и двата са напукани!и на друг колега от форума му се беше случило същото съвсем наскороа тези които свалих от колата бяха оригиналните - на 9 години и половина!все още не текат, но май е въпрос на време самотака че да знаетене мисля че вече ще купя нещо то тях
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Аз познавам работата на Александър Ауто.Относно резервните части които предлагат има два вида: оригинални и неоригинални.Оригиналните са много по-скъпи, но ако си купиш такива няма да имаш проблеми.Неоригиналните са много по-евтини, но си казват думата след време.В случая незнам, но не мисля че те имат някаква вина.Когато купувате резервна част просто дръжте да е оригинална, нищо че ще е по-скъпа.А иначе Александър Ауто доставят резервни части на една голяма част от хората, които продават такива.Оригиналните части пристигат внос от Италия.
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      това добрено защо като продават не информират хората?не ми предложиха нищо друготърговси са все пак, но не може такаако не бях ги погледнал какво щеше да стане - да се спукат и недай боже да стане белятаа това все пак са спирачкиабсолютна идиотщина е
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        Моите спирачни маркучи също са от Ал. Ауто. Сложих ги Ноември месец. Вече са за смяна, а колата не е карана много.
        явно и ти няма да повториш магазина
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          sev написа:
          Mitko написа:
          Моите спирачни маркучи също са от Ал. Ауто. Сложих ги Ноември месец. Вече са за смяна, а колата не е карана много.
          явно и ти няма да повториш магазина
          доста сме на това мнение!
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #6
            ЗАЩО???От източник, на когото имам пълно доверие съм чувал, че шефа е сериозен и отговорен човек. Защо тогава се получава така? В края на краищата съществуването на един наистина свестен и компетентен сервиз + магазин, където не ни посрещат с "тия италиански боклуци", би бил от полза за всички...
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              ами защото ако се бяха спукали маркучите какво щеше да стане?най-малкото огънати ламарини и разправии, а можеше и друго...за масло, филтри и такива неща ставано за по-отговорни детайли - неможе и да е била калпава партида, но това няма значение за мен
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                vesko написа:
                ЗАЩО???От източник, на когото имам пълно доверие съм чувал, че шефа е сериозен и отговорен човек. Защо тогава се получава така? В края на краищата съществуването на един наистина свестен и компетентен сервиз + магазин, където не ни посрещат с "тия италиански боклуци", би бил от полза за всички...
                защото... пробвай да намериш една тема в този форум /и алфа и ланча форумите/ в която да има доволен клиент! а шефът им ако е наистина "сериозен и отговорен човек" не би го търпял тоя персонал!
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар


                  #9
                  И аз не мисля да ги посетя вече.Моя проблем е с десен фар, които НЕ подлежи на никакъв реглаж.Да не говоря и че не свети като хората........
                  ex Fiat Bravo TD 100 SX
                  ex Fiat Marea TD 125 ELX
                  Fiat Marengo TD 100
                  Lancia Zeta 2.0 JTD

                  Коментар


                    #10
                    murry написа:
                    И аз не мисля да ги посетя вече.Моя проблем е с десен фар, които НЕ подлежи на никакъв реглаж.Да не говоря и че не свети като хората........
                    Според мен ще ти обрулят хубаво и няма да има ефект. Ходил съм при тях за порблем с ел.стъкло и нищо не свършиха. Избери си друг сервиз.

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, мойте маркучи не са от Александър Ауто, но са за смяна. Може ли някой да каже от къде можем да си вземем свестни маркучи за спирачки?До сега съм ходил в сервиза им за смяна на ангренажен ремък и ролки, само труда с мой части. Доволен съм смениха го момчетат за 75лв. В прехваления официялен сервиз на Ауто Италия е още по зле, чакаш много, взимат много пари за нищо, а цените на частите са уникални. (Имах чуството че карам космически кораб)Намерих едно сервизче в горни лозен, малко невзрачно, но с разбран персонал, и там си карам колата.
                      Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

                      Коментар


                        #12
                        аз си всех от магазина на Стамболийскино минаха само около два месецазасега са добре
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          Sev, къде точно на стамболийски се намира магазина и за колко пара си ги взел ?
                          Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

                          Коментар


                            #14
                            Стамболийски 155, точно до канала.
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #15
                              haliban написа:
                              Sev, къде точно на стамболийски се намира магазина и за колко пара си ги взел ?
                              колегата ти е написал адресаа цената е 10 лева за брой
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X