Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Visa UniScan

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Visa UniScan

    Колеги дайте помощ .... търся схемата на адаптера към програмата Visa UniScan .... ще съм много благодарен на всеки който помогне ... А програмата е за http://www.motronic.ru/obor/uniscan/uniscan.htm
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Re: Visa UniScan

    ivo написа:
    ще съм много благодарен на всеки който помогне
    Мерси за помоща ... ще има
    ivo написа:
    търся схемата на адаптера към програмата Visa UniScan
    ето ти я:
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        hf hpe написа:
        абе може ли да ме просветлите малко какво е това VISA Uniscan
        Ами ... това е един от сайтовете на който има описание ... Ще поровя и за други ... друг 1 А иначе прогграмката се инсталира на компютър /въвви и на 386 с 8МВ/, но с два СОМ порта, и изисква адаптерите описани по-горе ... В момента се разработва адаптер за USB и нова версиа на програмата .... но още не е готова ....
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          Има ли в България фирма разпространител на тази програма в т.ч. и адаптери.
          Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
          двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

          Коментар


            #6
            ivo написа:
            hf hpe написа:
            абе може ли да ме просветлите малко какво е това VISA Uniscan
            Ами ... това е един от сайтовете на който има описание ... Ще поровя и за други ... друг 1 А иначе прогграмката се инсталира на компютър /въвви и на 386 с 8МВ/, но с два СОМ порта, и изисква адаптерите описани по-горе ... В момента се разработва адаптер за USB и нова версиа на програмата .... но още не е готова ....
            значи това което аз съм гледал при работата с апаратурата за която аз говоря, екрана и мен’тата изглеждат точно като вторият линк който си дал ти http://www.autodiagnos.com.ua/Oborud...iscan.htmlта това означава ли че на комп’търа който ми предлагат има съответните адаптори и само трябва да се качи софтуераи този софтуер намира ли се свободно???

            Коментар


              #7
              hf hpe написа:
              та това означава ли че на комп’търа който ми предлагат има съответните адаптори
              Ами .. незнам какво ти предлагат ... но компа трябва да има два СОМ порта / за версията на адаптора който съм показал по-горе .../ и адаптора е отделна ’кутйка’ е букса за компа - 2бр. и кабел към колата ...
              hf hpe написа:
              този софтуер намира ли се свободно???
              Ами .. аз го имам ... но без адаптора .... само си го имам ...
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар


                #8
                ivo написа:
                hf hpe написа:
                та това означава ли че на комп’търа който ми предлагат има съответните адаптори
                Ами .. незнам какво ти предлагат ... но компа трябва да има два СОМ порта / за версията на адаптора който съм показал по-горе .../ и адаптора е отделна ’кутйка’ е букса за компа - 2бр. и кабел към колата ...
                hf hpe написа:
                този софтуер намира ли се свободно???
                Ами .. аз го имам ... но без адаптора .... само си го имам ...
                да желязото има 2 ком портаосвен да го взема и да пробвам да кача твоя софтуери друг въпрос този софтуер под виндоус ли работи или ДОС

                Коментар


                  #9
                  hf hpe написа:
                  друг въпрос този софтуер под виндоус ли работи или ДОС
                  Имам съмнения под Вин 95,98 ... които всъщност са почти ДОС ... но без да съм опитал не казвам ...Знам че няма никакви изисквания спрямо машината ... и най слаба върши идеална работа - само портовете да са два ...
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    Като гледам цените в руските сайтове за тази система са доста приемливи - от порядъка на 200$-300$. У нас предлагат подобни системи и кодочетци но на цени над 2000 лв.
                    Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
                    двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

                    Коментар


                      #11
                      Не знам за какво е въобще това чудо, но ми е интересно имаш ли bin [hex] кодовете за паметта и за AVR_а - щото без тях нищо не е ясно

                      Коментар


                        #12
                        Софтуера на visa-uniscan 1.83 /и други/ може да се изтегли от тук:http://www.minsk555.narod.ru/software.htm
                        Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
                        двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

                        Коментар


                          #13
                          А фърмуера за контролера на АТМЕЛ откъде може да се намери?А също и куплунг за ЕКУ -то?
                          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                          Коментар


                            #14
                            Forsaken написа:
                            А фърмуера за контролера на АТМЕЛ откъде може да се намери?
                            Тук .......
                            Forsaken написа:
                            А също и куплунг за ЕКУ -то?
                            Защо ти е? там може да се бръкне с три тунки накрайника стандартни .... е не е професионално но ....
                            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                            Коментар


                              #15
                              към Митко:Тая джаджа става ли за двувалката?
                              Tipo 1.6 [149C2046]

                              Коментар

                              Working...
                              X