Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"SMART" за газов инжекцион BRC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "SMART" за газов инжекцион BRC

    Днес ходих на "майстор",защото колата ми прекъсва на ниски обороти.Първо в цял Бургас няма каде да ми погледнат газовата уредба (защото никой на разбирал от инжекциони),и когато намерих един който "разбира" без въобще да ми закачи комп-а(само измери с мултицет) и каза че ми е изгорял Smart-a После ми съобщи че няма такъв и това е.Колата върви без проблем на високи обороти(над 2500),но изключа ли от скорост и изгасва.Та някой знае ли от къде мога да намеря такъв Smart и колко струва за да си го сменя.
    Прикачени файлове
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    #2
    Може да се намери в сервиз за BRC уредби. Такива има в Пловдив и София. Струва към 70 лв.

    Коментар


      #3
      Прав си колега!Без да се обиждаме на град и аз споделям,че в Бургас не съм попаднал на добри газаджии на БРЦ!!!Препоръчаха ми едни в Славейков,зад болк 36,но кой ги знае и те какви разбирачи ще са!
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Въобще не се обиждам на град.Въобще няма никъкви майстори.Направо е трагично полужението .А отностно Смарт-а писах в един сервиз в София и ми казаха 250 лв.fiat brava ако си сигурен че го има за 70 лв го вземам веднага и даже ще почерпя само кажи с кой да се свържаdudulia ако не си близо до 36 бл в Славейков просто не си губи времето ходих и там
        COUPE 1.8 16V
        Volvo XC90 T6

        Коментар


          #5
          Не съм близо и явно сам ще си регулирам газовата.Само да намеря интерфейсен кабел.Не знам 100 лева дали не са малко множко,ама като са сложили хардуерен ключ.........
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            Re: "SMART" за газов инжекцион BRC

            NPD написа:
            Днес ходих на "майстор",защото колата ми прекъсва на ниски обороти.Първо в цял Бургас няма каде да ми погледнат газовата уредба (защото никой на разбирал от инжекциони),и когато намерих един който "разбира" без въобще да ми закачи комп-а(само измери с мултицет) и каза че ми е изгорял Smart-a После ми съобщи че няма такъв и това е.Колата върви без проблем на високи обороти(над 2500),но изключа ли от скорост и изгасва.Та някой знае ли от къде мога да намеря такъв Smart и колко струва за да си го сменя.
            При мен се получи същото в четвъртък вечерта, отидох в сервиза в Дружба, след доста кандърми я закачиха на компютър, оказа се че инжекциона е "забравил" някакви параметри, препрограмираха я и всичко се оправи.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Лошо колега!Дружба.....не е Велинград.Дано поне да са я програмирали правилно,че.....При мен май не е нагласена както трябва и ще има може би нужда от препрограмиране,но се чудя дали да не си го направя сам.Дано при теб да са се справили както трябва.
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                Имах този проблем миналата година. В BRC Дружба ми казаха тази цена, става дума за газов инжекцион FLY INJECTION на BRC за метан. Дори като се купи от тях и след това се развали е замо 15 лв. Пращат ги в Италия за ремонт. След това се оказа, че не това е проблема а кабели на свещи, които на бензин не даваха никаква грешка но при газ ...олеле.

                Коментар


                  #9
                  dudulia написа:
                  Лошо колега!Дружба.....не е Велинград.Дано поне да са я програмирали правилно,че.....При мен май не е нагласена както трябва и ще има може би нужда от препрограмиране,но се чудя дали да не си го направя сам.Дано при теб да са се справили както трябва.
                  Ами той добре че човекът от Велинград им звънна, иначе тия ме засилиха за след две седмици...Само препрограмираха и смениха филтъра, дано наистина не са пр...али нещо...
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #10
                    Да се надявам и моят проблем да е същият,че днес звъннах в БРЦ-Пловдив и ми казаха 420 лв Налага се да отида до Пловдив за да установят проблема.
                    COUPE 1.8 16V
                    Volvo XC90 T6

                    Коментар


                      #11
                      Защо не отидеш до варна?Имат предствителство и там.работят с фирма печенек.Ще ти е по-близо.
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #12
                        Е това не го знех.Аз често пътувам до Варна,така че ще ми е по удобно.Можеш ли да ми кажеш адрес или някакъв номер???
                        COUPE 1.8 16V
                        Volvo XC90 T6

                        Коментар


                          #13
                          http://pechenek.hit.bg/
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар

                          Working...
                          X