Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фолио на стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фолио на стъкла

    някой може ли да ми каже къде могат да ми затъмнят стъклата на Опел Кадет седан с 4 врати,само задните.или някои от форума ако може да ги прави да каже какво струва?от пловдив!

    #2
    Re: фолио на стъкла

    devils_2006 написа:
    някой може ли да ми каже къде могат да ми затъмнят стъклата на Опел Кадет седан с 4 врати,само задните.или някои от форума ако може да ги прави да каже какво струва?от пловдив!
    0898689868-Велизар http://vader-bg.com/
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    Коментар


      #3
      а за софия някой може ли да каже такова място, и какви пари излиза на прозорец.
      Tofas- Sahin 1.6 карб.

      Коментар


        #4
        ForceWere написа:
        а за софия някой може ли да каже такова място, и какви пари излиза на прозорец.
        за софия сам чувал за един тип на който май викаха "Кончето " , намирал се някъде по новия бул. от цум към люлин. сори не мога да се сетя повече инфо.
        Fiat Stilo JTD ....sold
        Volvo C 70 ....

        Коментар


          #5
          Мишо се казва момчето 0898 52 40 74 и се намира до автокъща Кончето

          Коментар


            #6
            друго

            друго за пловдив

            Коментар


              #7
              В Елин Пелин има няколко момчета, ако му се разхожда на някой да каже...

              Коментар


                #8
                jorko написа:
                Мишо се казва момчето 0898 52 40 74 и се намира до автокъща Кончето
                Бях преди около 2 месеца при него и останах адски доволен от работата му!Също така тои ми затъмни и стоповете!Абе просто момчето си знае работата!
                FIAT Punto ELX 1.2 75

                Коментар

                Working...
                X