Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чатче за 2-ра национална среща на КФБ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чатче за 2-ра национална среща на КФБ

    kluchar написа:
    ...Не трябва ли да се има и предвид кога ще е и "ИТАЛ ФЕСТ" 2006....

    #2
    Re: среща

    Kuku написа:
    kluchar написа:
    ...Не трябва ли да се има и предвид кога ще е и "ИТАЛ ФЕСТ" 2006....
    Колега, не се хаби ... никой няма да ти отговори тук. Не защото не знаят ... но спирам до тук.ПоздравиИвайло
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Re: среща

      Mitko написа:
      ivo написа:
      Kuku написа:
      kluchar написа:
      ...Не трябва ли да се има и предвид кога ще е и "ИТАЛ ФЕСТ" 2006....
      Колега, не се хаби ... никой няма да ти отговори тук. Не защото не знаят ... но спирам до тук.ПоздравиИвайло
      Мите, кое е различно от темата за национална среща Сега ще се съберете на национална среща и после като стане време за ИТАЛФЕСТ ще кажете: "ние вече се събирахме", "за един месец две срещи ли да правим", "никой не каза нищо за ИТАЛФЕСТ и затова се събрахме по-рано" и т.н. и т.н... и поне половината хора, които са били на тази национална среща, после няма да дойдат на ИТАЛФЕСТА, дори да са възпрепятствани само от финансова гледна точка, заради скорошното пътуване Егати... старата песен на нов глас ли ще пеем

      Коментар


        #4
        Re: среща

        Kuku написа:
        .................Мите, кое е различно от темата за национална среща Сега ще се съберете на национална среща и после като стане време за ИТАЛФЕСТ ще кажете: "ние вече се събирахме", "за един месец две срещи ли да правим", "никой не каза нищо за ИТАЛФЕСТ и затова се събрахме по-рано" и т.н. и т.н... и поне половината хора, които са били на тази национална среща, после няма да дойдат на ИТАЛФЕСТА, дори да са възпрепятствани само от финансова гледна точка, заради скорошното пътуване Егати... старата песен на нов глас ли ще пеем
        Нещо не мога да схвана идеята ти......т.е. да не правим никаква среща, защото някъде през септември видиш ли ще има Италфест.....аз лично сега чувам че може би ще има Италфест, да не говорим че сега чувам че е плануван за септември.....ние просто искаме да се съберем и това да бъде по-организирано.......а що се отнася до Италфеста......който си е заклет фен на марката и има желание, ще посети и двете мероприятия......Защо никой досега нищо не е казал за този Италфест и защо едва сега се сещате.......
        Kuku написа:
        Егати... старата песен на нов глас ли ще пеем
        .........надявам се да смените плочата, защото в организацията и идеята на това събитие, никой не е търсил конфронтация и прочее.....

        Коментар


          #5
          Re: среща

          Логан написа:
          .....
          Амиии... ИТАЛФЕСТ има от 2004г. - ти не знаеш ли, че и тази година ще има Аз не търся конфронтация с никого - зададох въпрос, както и колегата kluchar, ама всички се правите на Дора Габе и никой не отговаря на него, ЗАЩО И освен това, нека да кажат колегите, колко от тях ще могат/искат/имат възможност да дойдат на ИТАЛФЕСТ (септември или октомври), като са били на национална среща предишния месец и да видиш, че половината няма да са там Айде да не си говорим врели не кипели, много добре знаете, какво стана миналата година - тая ще е същото

          Коментар


            #6
            Re: среща

            За "Kuku"
            Kuku написа:
            Логан написа:
            .....
            Амиии... ИТАЛФЕСТ има от 2004г. - ти не знаеш ли, че и тази година ще има
            "ИТАЛФЕСТ има от 2004г."...е много разтегливо понятие.....посочи точна дата, на която е плануван, за да решим какво да правим, вместо да се правиш на Дора Габе.../това сравнение ме изкефи... :D /.....иначе с феста сме запознати много хора, включително и такива, които се върнахме от море и след няколко дни заминахме за Жребчево, че и децата ни дори теглиха томболата, така че вместо да ми говориш с разтегливи понятия, вземи се поинтересувай кога ще е този фест и постни инфо тук, та да го мислим овреме.....защото някой отново след като се върнат от море, ще отидат на Узана а от там и.....къде всъщност ще е феста..... ...и не търси нотки на конфронтация спрямо феста, защото ако следиш тази тема отначалото, щеше да разбереш че идеята е на д-р Бари, един от интелигентните хора тук, а първоначалната ни идея беше да е началото на август....погледни резултатите от анкетата горе за да видиш какво е желанието на повечето хора тук, на които последна грижа им е да се конфронтират с някого........Лични поздрави за теб... Сега по темата.......да обявяваме ли края на анкетата, да смятаме ли окончателна тази дата, защото при новите обстоятелства трябва да се обадя в хотела, за да видим ще потвърдят ли програмата или да мислят нова...Поздрави на всички

            Коментар


              #7
              Re: среща

              Логан написа:
              ....
              Няма смисъл да коментирам повече - ще видиш, какво ще стане

              Коментар


                #8
                Re: среща

                Kuku написа:
                Логан написа:
                ....
                Няма смисъл да коментирам повече - ще видиш, какво ще стане
                О.К....аз също спирам до тук и единственото, което знам е, че ще има срещи, на които ще се видя с добри приятели...........Пусни една нова тема за феста...кога ще е, коя дата.....защо не го правиш, след като те помолих..... ......Следобед званя в хотела и довечера ще постна инфо има ли проблеми някакви....

                Коментар


                  #9
                  Re: среща

                  Логан написа:
                  Пусни една нова тема за феста...кога ще е, коя дата.....защо не го правиш, след като те помолих..... ....
                  Аз не мога самоинициативно да го направя Най-вероятно след морето ще започне организацията за ИТАЛФЕСТ 2006

                  Коментар


                    #10
                    Re: среща

                    Kuku написа:
                    Логан написа:
                    Пусни една нова тема за феста...кога ще е, коя дата.....защо не го правиш, след като те помолих..... ....
                    Аз не мога самоинициативно да го направя Най-вероятно след морето ще започне организацията за ИТАЛФЕСТ 2006
                    ...ти самият не знаеш кога, а като гледам и месеца за провеждането на феста не е ясен.../септември или октомври/....но вече сме в конфликт с него...не ми е ясно как стана това.........е, аз ще бъда и на двете мероприятия, освен ако не ме допуснат до феста, щото не съм с итал-возило.... :D

                    Коментар


                      #11
                      Re: среща

                      Логан написа:
                      Kuku написа:
                      Логан написа:
                      Пусни една нова тема за феста...кога ще е, коя дата.....защо не го правиш, след като те помолих..... ....
                      Аз не мога самоинициативно да го направя Най-вероятно след морето ще започне организацията за ИТАЛФЕСТ 2006
                      ...ти самият не знаеш кога, а като гледам и месеца за провеждането на феста не е ясен.../септември или октомври/....но вече сме в конфликт с него...не ми е ясно как стана това.........е, аз ще бъда и на двете мероприятия, освен ако не ме допуснат до феста, щото не съм с итал-возило.... :D
                      Нали точно това е целта - да се съгласуват двете мерприятия, преди да са остановени конкретни дати и места Аз ако ти кажа точна дата и място на ИТАЛФЕСТ, ще бъде свършен факт и хептен няма да се получи съгласуване

                      Коментар


                        #12
                        нещо немога да разбера какво е писано тук

                        Нещо немога да разбера за какво точно е писано тук .Някои против ли е за срещата. Като не иска да не идва .А това че трудно се събираме е грешка на всеси и си е виновен сам за себеси .
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Re: нещо немога да разбера какво е писано тук

                          kluchar написа:
                          Нещо немога да разбера за какво точно е писано тук .Някои против ли е за срещата. Като не иска да не идва .А това че трудно се събираме е грешка на всеси и си е виновен сам за себеси .
                          Ти самия попита, дали не трябва националната среща да се съгласува и с ИТАЛФЕСТ - аз попитах същото ОБАЧЕ нокой не отговори, защото всички са Лили Иванова Единствено колегата Логан ми разтегна някакви локуми (без лоши чувства) и в крайна сметка пак ще пеем старата песен на нов глас Трябва ли да ти припомням коя е песента

                          Коментар


                            #14
                            Mitko написа:
                            Дора Габе ми хареса повече от Лили Иванова Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                            Елисавета Багряна

                            Коментар


                              #15
                              тръгнах да ти отговарям, ама.........за`eби...и без това туй място го направиха за тебе...чати си... :P

                              Коментар

                              Working...
                              X