Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добър и евтин сервиз???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добър и евтин сервиз???

    Здравейте, вече почти година имам фиат типо 1.4 Засега няма никакви проблеми, но понеже не съм на ти с автомобилите ми кажете някой хубав сервиз-където ще ми направят пълен и качествен преглед на колицата и където няма да си измислят някакви проблеми.
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Мое мнение

    Аз отскоро си дадох колата в един нов сервиз, който ми препоръчаха и съм доволен, защото: вкарват колата на стенда, преглеждат я цялата и ти казват - има да се прави това, ще ти струва толкова и ще отнеме толкова време. Решението го взимаш ти. Сервиза се казва СТРАТОС и се намира на Сливница и Ботев - входа е отзад в уличката. Искам да е ясно, че не им правя реклама - само изказвам мнение.Би ли се регистрирал, тук това е задължително

    Коментар


      #3
      Не става въпрос за реклама, а за хубав сервиз!!! Само неразбрах, този сервиз специализиран ли е за италиански автомобили или не?
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        ne e

        Коментар


          #5
          Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P
          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

          Коментар


            #6
            Nikcho написа:
            Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P
            Търсите дъбър сервиз?Има, но ме е страх да го кажа, защото "модератора" ме стряска че цял да ми изтрие постингите .....Така че, продължавайте да търсите добър сервиз и добро обслужване. И кво от това?

            Коментар


              #7
              01 написа:
              Nikcho написа:
              Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P
              Търсите дъбър сервиз?Има, но ме е страх да го кажа, защото "модератора" ме стряска че цял да ми изтрие постингите .....Така че, продължавайте да търсите добър сервиз и добро обслужване. И кво от това?
              А бре ти май навсякъде във форумите имаш проблеми с админите Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар


                #8
                01 написа:
                Nikcho написа:
                Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P
                Търсите дъбър сервиз?Има, но ме е страх да го кажа, защото "модератора" ме стряска че цял да ми изтрие постингите .....Така че, продължавайте да търсите добър сервиз и добро обслужване. И кво от това?
                Щом нещата стоят така бих искал да те помоля да дадеш малко повече инфо за този сервиз на лично съобщение.Ако разбирасе не ти представлява някаква трудност! Благодаря предварително!
                Fiat Uno 1.1 Fire

                Коментар


                  #9
                  и аз ходих в Стратос за диагностига на двигател става майстора им е добър,но иначе са доста зле,закарах колата защото ми тропаше нещо отпред,и като я погледнаха за 1 мин.ми казаха да си сменя всичко по предницата 300 лв.а аз им казвам че преди месец съм сменил почти всико и те ми казват еми значи си купил кофти части и са заминали,отидох в един друг сервиз и откриха че се е скъсал болта на едини я носач дето държи втулката,повече в Стратос не отивам
                  Fiat Croma 2.0 i. Turbo

                  Коментар


                    #10
                    procar написа:
                    и аз ходих в Стратос за диагностига на двигател става майстора им е добър,но иначе са доста зле,закарах колата защото ми тропаше нещо отпред,и като я погледнаха за 1 мин.ми казаха да си сменя всичко по предницата 300 лв.а аз им казвам че преди месец съм сменил почти всико и те ми казват еми значи си купил кофти части и са заминали,отидох в един друг сервиз и откриха че се е скъсал болта на едини я носач дето държи втулката,повече в Стратос не отивам
                    Колега... май си объркал мястото за това си мнение... според мен е трябвало да я напишеш в Сервизи/Магазини - след, като си недоволен.
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Когато става въпрос да диагностика ходя във Вантотрейд. Там хората си имат подходящата техника и не взимат скъпо. А за ремонт ходя във DKV. Мисля, че цените им са разумни. За смяна на лагер на носача във Вантотрейд ми искаха 80лв само за труд. А във DKV ми взеха само 45лв. Оставаш си колата сутринта и следабяда ти се обаждат да си я вземеш готова. Пък и DKV си е специализиран за италиянски автомобили. Не знам...ако има и други подходящи сервизи нека колегите кажат. За сервиза на DKV е мое лично впечетление..

                      Коментар


                        #12
                        Александър Ауто, също е добър избор, имат и техника, софтуер, добри части, не лоша организация, както и това, че са в центъра.

                        Коментар


                          #13
                          за Александър Ауто

                          HRISTO написа:
                          Александър Ауто, също е добър избор, имат и техника, софтуер, добри части, не лоша организация, както и това, че са в центъра.
                          За сервиза на Александър Ауто по-добре виж тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=721Всеки сам си решава, но аз лично скоро там няма да отида.
                          минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                          Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                          Коментар

                          Working...
                          X