Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 15-ки бартер за 14-ки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 15-ки бартер за 14-ки

    Здравейте колеги мисля да сменя размера на летните ми гуми и да ги сваля от15-ки на 14-ки.Та за това предлагам бартер 15-ките ми с гуми-летни за 14-ки с гуми 185/65 летни или 175(ако ми хареса комплекта). Като при бартера трябва да има и заплащане от ваша страна освен ако гумите и джантите не са чисто нови,сумата я предлагайте вие пък аз ще видя дали съм съгласен.Имам болтове и втулки за тях.Гумите са:предни ’’Rotex’’195/50 R15 задни ’’Debica Furio’’195/50 R15 в добро състояние.Колата ми е Пунто.И съм от Софето.Повече инфо ще споделя по натам относно джантите.ТЕЛ:0877885824Ако случайно съм объркал раздела.Нека Мод.екипа премести темата където трябва
    Прикачени файлове
    Пунто 1.2 75 94г климатик SX

    #2
    Оригиналните от дедра само че бели?
    Lancia Kappa 2.4 20V V.I.S

    Коментар


      #3
      MaFioSSo написа:
      Оригиналните от дедра само че бели?
      Колега говори ми със снимки и подробности за гуните.
      Пунто 1.2 75 94г климатик SX

      Коментар


        #4
        http://www.fiatforum.com/gallery/dat...pgГумите в момента на тях за зле но имам 4 зимни вредещайн 175/65 които имат живот за тоя сезон!
        Lancia Kappa 2.4 20V V.I.S

        Коментар


          #5
          MaFioSSo написа:
          http://www.fiatforum.com/gallery/data/500/Sei_16V_15_Lancia_Dedra_wheels.jpgГумите в момента на тях за зле но имам 4 зимни вредещайн 175/65 които имат живот за тоя сезон!
          Колега 1-во гумите са 15-ки както се вижда на снимката,а аз такъв размер имам,и 2-ро трябва гуми да са летни защото джантите ми са с такива,зимни си имам и за тях си имам железни джанти.Така че,нямам интерес от тази оферта но ако има други оферти с удоволствие ще ги разгледам.И нека офертите ви са само за 14цолови лети джанти и летни гуми с борд не по малак от 60 и макс. до 65мм. и широчина не повече от 185мм.
          Пунто 1.2 75 94г климатик SX

          Коментар


            #6
            Прикачени файлове
            Пунто 1.2 75 94г климатик SX

            Коментар


              #7
              Офертата още е валидна,така че ако има някой интерес да праща снимки и да говорим
              Пунто 1.2 75 94г климатик SX

              Коментар


                #8
                А може ли ЕТ на джантите и евентуално колко мм. е дълбочината на грайфера на гумите ?
                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                Коментар


                  #9
                  white_shark написа:
                  А може ли ЕТ на джантите и евентуално колко мм. е дълбочината на грайфера на гумите ?
                  На предните гуми е към 6мм. А на задните към 7 или 8мм (те са на 3 сезона).За ЕТ-то на джантите не съм сигорен но ще го погледна.А относно гумите карат се само и единствено летния сезон а после се свалят и пребират заедно с джантите до следващия,защото имам втори комплект железарки и на тех са ми зимните гуми, а и не съм състезател неси падам по пилежи.
                  Пунто 1.2 75 94г климатик SX

                  Коментар


                    #10
                    Ами ако ти харесват ето тези може да направим бартер,но не мога да ти доплатя.Гумите ми са 185/65/14 Максис 4 броя еднакви без неравномерни износвания почти като нови,джантите са италиански MSW 4х98 ЕТ37 идеално прави и никога не заваряни.Онзи ден ги пръснах черни само лицевата част обаче,защото 2 от тях бяха с пожълтял лак.
                    Прикачени файлове
                    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                    Коментар


                      #11
                      Re: Джанти 15-ки бартер за 14-ки

                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=86425колега на тия скапани пътища ще я сваляш количката на долудавай бартер 15-ки за 15 -ки

                      Коментар


                        #12
                        Re: Джанти 15-ки бартер за 14-ки

                        кендос написа:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=86425колега на тия скапани пътища ще я сваляш количката на долудавай бартер 15-ки за 15 -ки
                        Колега, напротив, няма да я сваля, а ще я вдига:195 50 15 = диаметър 576 мм.185 65 14 = диаметър 596 мм. (ако пък са 175 = 583 мм.)... а и вместо повече джанта, ще има повече гума, което си е по-добре за нашите пътища Разбира се това не пречи да си правите сделката, де. :D
                        ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
                        Stilo JTD 115 2003 бегачка
                        Brava 1,4 12V 1997 на газ
                        Tempra 1,4 1993 и тя на газ
                        i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

                        Коментар


                          #13
                          колеги офертата е валидна още чакам вашите предложения,НИКОЙ ли не иска 15-ки с гуми за 14-ки с гуми
                          Пунто 1.2 75 94г климатик SX

                          Коментар


                            #14
                            гуми

                            Здравей колега. Имам Чисто нови гуми 165/65/14 на оригиналните джанти от пунто ГТ. Ако имаш интерес пиши и ще се разберем за цената.

                            Коментар


                              #15
                              Колега,само джантите не ги ли продаваш и на каква цена
                              STILO-2003-115 HP-JTD Power
                              Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

                              Коментар

                              Working...
                              X