Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам оригиналния касетофон от Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам оригиналния касетофон от Фиат Браво

    Продавам си фабричния касетофон от Бравото,ако не се лъжа става и за Брава.Ако някой има интерес да ми драсне-цената е 70лв
    Fiat Bravo 1.6 16V

    #2
    Ти луд ли си ???? Това нещо ако е от по-новите струва 1200лв!!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      rustson написа:
      Ти луд ли си ???? Това нещо ако е от по-новите струва 1200лв!!
      ??? или пълниш темата с ненужен офф, или нещо не си в час с цените..ма май е първото, което е селскоо
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Колега поясни кой модел е касетофона акое този които е с РДС и командва 4еинджар и е 4итав сам навит и да се разберем . А относно клегата с тези 1200 лв го виждам да пише за 2 път но 4е ти кажа варви се грамни защото друг колега продава оригинални СД та за около 450 лв с една година гаранция . А ти тази цена може да си я гледал 95/96 година когато е излезнаи модела на колите.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          съжелявам за офтопика колегино защо са нужни такива изрази - "селско" "ходи се гръмни"може и да не е прав колегата, но пък чак такива неща да се пишат
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Касетофона си има РДС и ривърс, а дали може да управлява чейнджър не съм сигурен,но би трябвало да може .
            Fiat Bravo 1.6 16V

            Коментар


              #7
              boneff написа:
              Касетофона си има РДС и ривърс, а дали може да управлява чейнджър не съм сигурен,но би трябвало да може .
              Щом има РДС значи е от модела, който може да уравлява чейнджър За думата "селско" се извинявам, но ми писна да се пълнят обявите с ненужни подмятания и коментари...
              FIAT BRAVO 1.6 16V

              Коментар


                #8
                divaka написа:
                boneff написа:
                Касетофона си има РДС и ривърс, а дали може да управлява чейнджър не съм сигурен,но би трябвало да може .
                Щом има РДС значи е от модела, който може да уравлява чейнджър За думата "селско" се извинявам, но ми писна да се пълнят обявите с ненужни подмятания и коментари...
                Не е задължително да може да управлява CD ChangerЕто моя какъв е (на снимката). Той има RDS и ривърс, но не управлява CD ChangerП.П. Д-р Бари много иска такъв касетофон като моя. Надявам се ако е такъв да иде при него.
                Прикачени файлове
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Mazgarev написа:
                  divaka написа:
                  boneff написа:
                  Касетофона си има РДС и ривърс, а дали може да управлява чейнджър не съм сигурен,но би трябвало да може .
                  Щом има РДС значи е от модела, който може да уравлява чейнджър За думата "селско" се извинявам, но ми писна да се пълнят обявите с ненужни подмятания и коментари...
                  Не е задължително да може да управлява CD ChangerЕто моя какъв е (на снимката). Той има RDS и ривърс, но не управлява CD ChangerП.П. Д-р Бари много иска такъв касетофон като моя. Надявам се ако е такъв да иде при него.
                  Ами да, мислех, че тоя по-хубавия модел може да управлява чейнджър, но явно не всички...
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Значи касетофона е същия като твоя от горната снимка,съответно можеда управлява чейнджър.
                    Fiat Bravo 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      divaka написа:
                      rustson написа:
                      Ти луд ли си ???? Това нещо ако е от по-новите струва 1200лв!!
                      ??? или пълниш темата с ненужен офф, или нещо не си в час с цените..ма май е първото, което е селскоо
                      Колега няма да ти отговоря по същия начин щото не съм такъв човек за да ти покажа че не съм празнословец ето ти линка :http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...1200%EB%E2не съм го измислил това аз ами го прочетох във форума, не съм го проверил и затова не мога да твърдя ... Мисля че тука сме се събрали освен да обсъждаме теми по колите и да си прекарваме приятно ... ако имаш някакви проблеми или си изнервен нещо не си го изкарвай във форума хайде със здраве и без лоши чуства!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        rustson написа:
                        divaka написа:
                        rustson написа:
                        Ти луд ли си ???? Това нещо ако е от по-новите струва 1200лв!!
                        ??? или пълниш темата с ненужен офф, или нещо не си в час с цените..ма май е първото, което е селскоо
                        Колега няма да ти отговоря по същия начин щото не съм такъв човек за да ти покажа че не съм празнословец ето ти линка :http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...1200%EB%E2не съм го измислил това аз ами го прочетох във форума, не съм го проверил и затова не мога да твърдя ... Мисля че тука сме се събрали освен да обсъждаме теми по колите и да си прекарваме приятно ... ако имаш някакви проблеми или си изнервен нещо не си го изкарвай във форума хайде със здраве и без лоши чуства!
                        Да, ама става въпрос за CD Changer-a а не за радиото.Цената на която вървят тези касетофони е около 50лв.!
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          е хубаво де не съм разбрал прецъкал съм го набързо... за което се извинявам... ранени няма ... всички са хепи колегата не е продал касетофона за 1200лв ... няма измамени айде сега да се наричаме селяни по тоя повод
                          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            rustson написа:
                            е хубаво де не съм разбрал прецъкал съм го набързо... за което се извинявам... ранени няма ... всички са хепи колегата не е продал касетофона за 1200лв ... няма измамени айде сега да се наричаме селяни по тоя повод
                            Не казвам такова нещо! Само казвам, че явно не си прочел правилно.
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              не съм верно е признавам ...
                              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                              Коментар

                              Working...
                              X