Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HELP-към колегите от Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    HELP-към колегите от Бургас

    Колеги от Бургас, помагайте!От вчера съм в Ахтопол на почивка.Днес сутринта отидох до Велека и на връщане един с Peugeot при разминаване ми счупи огледалото.Аз се бях изнесъл плътно вдясна и карах с 20, но той профуча край мен и в резултат огледалото ми е на парчета.Та, ако знаете морги в Китен, Приморско, Сoзoпoл-мoля да напишете.Ako трябва ще дойда и дo Бургас, че без огледало не се карa
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    #2
    нещастници колкото искашако имаш каско отиди при застрахователя първоможе и в Бургас сигурнода видят колата и после си купи огледалоБургас, автоморга. к-с"Изгрев", ул."Транспортна" (последна спирка на автобус 211), 056/860-480 и 056/860-080а за ново тук - Бургас, магазин, ЕВРО 07, ул.М.Луиза №69, тел. 836020, 836021, 836022
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      ново за 47 лв може да провериш на този адрес в бургас жк Славейков /срещу кат/ тел 056/ 860 126
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Може да провериш и тук:Авточасти "Франц" 056 855 472/056 852 112/0888 746 042
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          Благодаря,колеги.Нямам каско,затова търся някоя морга.Веско,а авточасти Франц втора употреба ли са?Защото без каско няма смисъл от ново.
          Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

          Коментар


            #6
            ако не е късно утре мога да се обадя и да питам в автоморгата до бившето УСМ ... и без това е близо до разклона към Созопол ... Ако не е късно пиши ми ЛС и остави един телефон и ще ти звънна да ти кажа дали има ...

            Коментар


              #7
              lu40 написа:
              Благодаря,колеги.Нямам каско,затова търся някоя морга.Веско,а авточасти Франц втора употреба ли са?Защото без каско няма смисъл от ново.
              Да,втора употреба са...Успех !
              Ex. Grande Punto Driver

              Коментар

              Working...
              X