Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти от Чинкуеченто Спортинг 5,5J13

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти от Чинкуеченто Спортинг 5,5J13

    Джанти от Чинкуеченто СпортингРазмер 5,5J13; междуболтово разстояние 4х98мм, оригинално с гуми 165/55 R13. Джантите, при все че са читави (нямат заварявано или криво, гнездата за болтовете са без забележки), имат нужда от освежаване (поне 2 слоя боя, които трябва да се свалят и да се боядисат хубаво). Периферията е зажулена на някои места, но не е проблем, освен козметичен (могат да се наварят и оформят идеално).На едната джанта бордът отвътре също има странно зажулване, не знам от какво. Капачки нямат.Не знам историята на джантите, купих ги (от човек от форума) с гуми, заради гумите, които се оказаха пълен боклук (на около 10г, твърди като камък, въпреки грайфера, за подпиралки са перфектни, абе вътрешно отделение, но така е на юнашко доверие). Мислех да ги задържа, но си имам други, та само ми заемат място. Минаваше ми през ума да се заиграя да ги направя перфектни, дори да ги полирам (податливи са), ала пак няма да се изплатят, освен ако не си ги ползвам аз, но са ми напълно излишни.Предвид горното, обявявам цена 80лв. без коментар. Доставката по Еконт е около 20лв.За да е почти като "преглед преди плащане", прилагам възможно най-подробни снимки: http://imageshack.us/g/593/p1060926.jpg/Ако някой иска, ще му снимам отблизо зажулванията на борда.За въпроси: на лично или f1_26project@abv.bgПоздрав!Деян
    Прикачени файлове
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Working...
X