Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Намали скоростта - живота има цена.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Намали скоростта - живота има цена.

    Тази тема май трябва да се обедини с онази за радарите. Кого лъжете като ползвате анти радарите? Играчка на дявола е това. Писка, намалявате, подминавате КАТ-дажийте и в следващия момент отново газ до ламарината ...Дано след като изгледа клипа на някой му прищрака нещо в главата и си зададе въпроса, "от какво наистина го предпазва този анти-радар?". Може би (недай си Боже) от по дълъг живот ...?!?

    #2
    The_Wicker_Man написа:
    Тази тема май трябва да се обедини с онази за радарите. Кого лъжете като ползвате анти радарите? Играчка на дявола е това. Писка, намалявате, подминавате КАТ-дажийте и в следващия момент отново газ до ламарината ...Дано след като изгледа клипа на някой му прищрака нещо в главата и си зададе въпроса, "от какво наистина го предпазва този анти-радар?". Може би (недай си Боже) от по дълъг живот ...?!?
    с радара се пази единствено джоба или някой друг АКТмного е кофти когато разбереш,че се случило това с някой приятел,2-ва пъти съм го изживявал,но 1-вия път ми беше наистина много близък човек,макар и да не ми беше роднина

    Коментар


      #3
      Някой ще ми обесни ли защо в клипа момчето е дадено като ангел,все едно то е загинало,а песента е посветена на Зорница която загива при катастрофата.А нея я показват в леглото с лепенка на челото.Все едно в клипа не става дума за предисторията.

      Коментар


        #4
        pugsy написа:
        The_Wicker_Man написа:
        Тази тема май трябва да се обедини с онази за радарите. Кого лъжете като ползвате анти радарите? Играчка на дявола е това. Писка, намалявате, подминавате КАТ-дажийте и в следващия момент отново газ до ламарината ...Дано след като изгледа клипа на някой му прищрака нещо в главата и си зададе въпроса, "от какво наистина го предпазва този анти-радар?". Може би (недай си Боже) от по дълъг живот ...?!?
        с радара се пази единствено джоба или някой друг АКТмного е кофти когато разбереш,че се случило това с някой приятел,2-ва пъти съм го изживявал,но 1-вия път ми беше наистина много близък човек,макар и да не ми беше роднина
        Директно Да. Пази от АКТ. Но при положение, се намаляво само защото е обособено място за контрол на скоростта, а в следващия момент натискаш газта до ламарината като не се съобразяваш с ограниченията... не знам. Според мен трябва да ги забрани закона. Иначе файдата от контрола с радар е .. кажи речи .. никаква. Защото на българина докато не му бръкнеш дълбоко в джоба, нищо не може да го вразуми. Нито полицай, нито камера нито нищо.

        Коментар


          #5
          Днес като се прибирах от Приморско малко след Черноморец имаше катастрофа - кола беше излязла от пътя и се беше преобърнала (не видях каква е). Имаше и едно Типо ударено съвсем леко, само задния ляв мигач и бронята.Та по въпроса - понеже днес е неделя и имаше доста голямо движение, направо останах изумен колко безотговорни хора има - изпреварват като малоумни - станах свидетел на поне 5-6 потенциални катастрофи, разбирай разминаване на косъм.Например сложили хората табелка "участък с повишена концентрация на ПТП" обаче няма кой да се съобрази - изпреварват си без да ги е грижа.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Е то трябва малко акъл да прочетеш в правилника какво значи голяма точка! А и да са им го написали с големи жълти или оранжеви букви.. трябва някой да се е поразсънил и изтрезнял, че да го прочете
            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

            Коментар


              #7
              Точно в деня когато се прибирах от море (неделя) са станали няколко катастрофи със 7 загинали и 5 тежко ранени. Поне така казаха по радиото.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Истината е, че голяма част от шофьорите не знаят да карат извън града
                no pain no pain

                Коментар


                  #9
                  AlBundy написа:
                  Истината е, че голяма част от шофьорите не знаят да карат извън града
                  Някои и в града не могат!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    В града незнанието се измерва в ламарини, извън града - в живот
                    no pain no pain

                    Коментар


                      #11
                      Мдам Данчо си пее и призовава а пък дъщеря му блъска човек пияна

                      Коментар


                        #12
                        Когато много се бърза не се стига далече .Ето и днеска потвърждение за казаното http://dnes.dir.bg/2008/08/02/news3255911.html
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #13
                          Намлете скоростта есента започна както и дъждовете и падащите листа.Особенно за пътуващите през прохода Шипка има едно лъскаво асфалтово покритие на места което е като ледена пързалка.За колегите които имат АБС на автомобилите си усетят ,че изтърват завоя да припомпят няколко пъти спирачките силно.АБС ще ви вкара в пътя.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар

                          Working...
                          X