Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto Sport с 6 врати !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto Sport с 6 врати !!!

    http://www.fiat.it написа:
    Fiat Punto Sport con Blue&MeDa oggi Punto Sport con Blue&Me è tua con porta USB per Mp3, Bluetooth e comandi vocali.E in più hai in regalo il:Samsung i750 con: - Windows Mobile Pocket PC;- Navigatore GPS, Biz Card Reader (scanner per biglietti da visita);- fotocamera 2 Megapixel, lettore MP3E con TIM, parli gratis per 4 mesi(1).La promozione è riservata ai primi 2.750 Clienti che acquistano Punto Sport con Blue&Me entro il 31/12/2006; solo presso le concessionarie che aderiscono all’iniziativa.La prima auto a 6 porte. Punto.
    п.п. Мисля, че и без превод е ясно
    Прикачени файлове
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Аз пък си мисля че требе май превод - Blue&Me е новата комуникационна система базирана на Bluetooth, която се вгражда като опция в моделите на FIAT, която е съвместна разработка с "Микромеките" разбирай - Microsoft. Та в тоя ред на мисли входовете към колата са 5 врати и 1 комуникационен порт - общо 6.Дано не съм развалил темата.

    Коментар


      #3
      Я обяснете и за обикновенния човек

      --------------------

      Коментар


        #4
        Не разбирам езика но логото до автомобила е запазения знак за обозначаване на USB порт. Явно това е въпросния 6-ти

        Коментар


          #5
          Huku написа:
          Я обяснете и за обикновенния човек
          http://www.fiat.it написа:
          Fiat Punto Sport con Blue&MeDa oggi Punto Sport con Blue&Me e tua con porta USB per Mp3, Bluetooth e comandi vocali.E in piu hai in regalo il:Samsung i750 con:- Windows Mobile Pocket PC;- Navigatore GPS, Biz Card Reader (scanner per biglietti da visita);- fotocamera 2 Megapixel, lettore MP3E con TIM, parli gratis per 4 mesi(1).La promozione e riservata ai primi 2.750 Clienti che acquistano Punto Sport con Blue&Me entro il 31/12/2006; solo presso le concessionarie che aderiscono all’iniziativa.La prima auto a 6 porte. Punto.
          z написа:
          Fiat Punto Sport с Blue&MeОт днес Punto Sport с Blue&Me е твой с порт USB за Mp3, Bluetooth и гласови команди.Дори още повече - имаш подарък:Samsung i750 със:- Windows Mobile Pocket PC;- Навигационна система GPS, Biz Card Reader (скенер за визитни картички);- фотокамера 2 Megapixel, плейър MP3Безплатнии разговори с TIM (италиански мобилен оператор) за 4 месеца.Промоцията е валидна за първите 2 750 клииенти които ще закупят Punto Sport с Blue&Me до 31/12/2006; само при търговските представители които са включени в инициативата.Първата кола с 6 врати (5 porte + 1 port USB). Punto.
          Прикачени файлове
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            www.fiat.it написа:
            Blue&Me(TM).Il modo piu semplice e sicuro di comunicare.Nato dalla collaborazione tra Fiat Auto e Microsoft, Blue&MeTM è il dispositivo che cambierà il tuo modo di comunicare e di intrattenerti in auto.Senza staccare le mani dal volante e con una serie di comandi vocali, potrai telefonare e ascoltare gli SMS in arrivo sul tuo cellulare Bluetooth, interpretati dal Blue&Me, consultare la rubrica telefonica e ascoltare MP3.Blue&MeTM supporta la maggior parte dei telefoni cellulari con tecnologia Bluetooth.
            z написа:
            Blue&Me(TM).Най-простия и сигурен начин за комуникация.Създаен от сътрудничеството на Fiat Auto и Microsoft, Blue&Me(TM) е средството, което ще промени твоя начин да комуникираш и да се застоиш в колата.Без да откъсваш ръце от волана ии с една серия от гласови команди ще можеш да телефонираш и да слушаш входящите SMS на твоя мобилен телефон с Bluetooth, възпроизведени от Blue&Me, да прегледаш телефонния си указател и да слушаш MP3.Blue&Me(TM) поддържа по-голяма част от мобилниите телефони с технологията Bluetooth.
            Прикачени файлове
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              Blue&Me(TM).Най-простия и сигурен начин за комуникация.
              ХЕХЕ ако и Микрософт са забъркани - това ще е най- невярното твърдение, което съм чувал. И вероятно ще побърка човек докато се оправи с тия гласови команди .

              Коментар

              Working...
              X