Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам:Сиви странични мигачи за Фиат Браво/а 25лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам:Сиви странични мигачи за Фиат Браво/а 25лв.

    Здравейте колеги продавам Сиви(затъмнени)мигачи за калника на браво/а.Мигачите са made in taiwan и са уникални.Цена 25лв. комплект За контакт:ЛС
    Прикачени файлове

    #2
    Хайде на готините мигачи...

    Коментар


      #3
      http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=1&show=1
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        колега тези мигачи са били бели и цената им по магазините е кам 20лв за 2 броя,но тези на колегата са затъмнени със спрей предпологам (колегата ще каже) наистина изглеждат хубави но цената им е доста висока пък и са употребявани колега ти си определаш цената Не съм искал до обида някого но колегата има право да си пише каквато и да е цена успех с продажбата и поздрави на всички

        Коментар


          #5
          Няма да коментирам линка на NikMar явно колегата ги разбира нещата.Иначе мигачите никога не са били бели и не съм се правил на пишман тунингист та да ги съсипвам със спрей.Мигачите са купувани от сайт извън България и чаках седмица за да доидат.Цената им беше 45лв.Бях сметнал за ненужно да давам тази информация в началото но явно самото милсене на българина се е превърнало до такава степен в отрицателно че той постоянно си мисли е някой иска да го прецаква.Ако тези мигаи бяха някакви абсолютни китайци нямаше и да се занимавам с обяви куриери и т.н за 10-15 лв...Както и да е glupaka e прав че всеки определя цената на стоката си... Все пак мигачите са продадени

          Коментар


            #6
            колега извинявам се помислих си че са затъмнявани

            Коментар

            Working...
            X