Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tърся сервиз с газ анализатор в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tърся сервиз с газ анализатор в София

    Спешно!!!Моля

    #2
    Ето ни
    Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
    София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

    Коментар


      #3
      Re: Tърся сервиз с газ анализатор в София

      Beco написа:
      Спешно!!!Моля
      Ако тръгнеш от Орион към Връбница-на следващия светофар в дясно е сервиза на Ловато.Там има...
      Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

      Коментар


        #4
        Re: Tърся сервиз с газ анализатор в София

        alex12 написа:
        Beco написа:
        Спешно!!!Моля
        Ако тръгнеш от Орион към Връбница-на следващия светофар в дясно е сервиза на Ловато.Там има...
        Там ми е много удобно, живея в Люлин 10:D А тел имаш ли да ги питам за час

        Коментар


          #5
          Re: Tърся сервиз с газ анализатор в София

          Beco написа:
          Там ми е много удобно, живея в Люлин 10:D А тел имаш ли да ги питам за час
          може би е товаhttp://www.lovato.rikea.com/
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Това официален сервиз на Ловато ли се води?И някой правил ли е при тях?За Типо моно ми искат 480лв!Не е ли малко множко?
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Изобщо не ми се вижда много, ако става въпрос за уредба с оригинални италиански компоненти (без бутилката разбира се - тя няма да е италианска). Дори евтино ми се струва.Имайки предвид общото нарастване на цените на услугите в България, давам цена от миналата година за сравнение - 450 лева за BRC (модел Techno, електрически) с тороидна бутилка "Atika", монтиран в официалния представител на BRC за България. Автомобила е Фиат Типо 1.4, карбуратор. Пак казвам - цената е от миналата година и е за карбураторен автомобил (т.е. без емулатор на ламбда сондата).
              минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
              Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

              Коментар


                #8
                Цени в момента за карбуратор и моноинжекция - 310 лв с ЕкоГаз (6 м. гаранция) , 390 с БРЦ Техно (година гаранция) , клапаните и сондата са турски , бутилката българска, само тороидните са ни турски (+50 лв доплащане).
                Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
                София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

                Коментар


                  #9
                  sachma написа:
                  Това официален сервиз на Ловато ли се води?И някой правил ли е при тях?За Типо моно ми искат 480лв!Не е ли малко множко?
                  Oпределено е изхвърляне виж и по-надолу. 390 за БРЦ е добра цена, а емулатора преко сили и 40 лева

                  Коментар


                    #10
                    Beco написа:
                    sachma написа:
                    Това официален сервиз на Ловато ли се води?И някой правил ли е при тях?За Типо моно ми искат 480лв!Не е ли малко множко?
                    Oпределено е изхвърляне виж и по-надолу. 390 за БРЦ е добра цена, а емулатора преко сили и 40 лева
                    Еми да де, ама тя моята е моно и емулатор не трябва, нали???
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      Не би трябвало да ти трябва емулатор.
                      Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
                      София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

                      Коментар

                      Working...
                      X