Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам инжекцион +дебитомер+компютър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам инжекцион +дебитомер+компютър

    Продавам пълен инжекцион +дебитомер+компютър от Фиат Регата 85S .Цена 150 лвтел.0886770060

    #2
    Не знам върнах го на вторични на талона номера върши ли работа?имам номер на компа и дебитомера двигателя беше 1.5 или 1.6 85s

    Коментар


      #3
      fermer написа:
      Не знам върнах го на вторични на талона номера върши ли работа?имам номер на компа и дебитомера двигателя беше 1.5 или 1.6 85s
      Как можа??? Двигателя с два разпределителни вала ли беше? За колко пари горе долу говорим? Пълна инжекция или моно е бил?
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        С един вал пълен инжекцион работеше като часовник обаче за мое нещастие му превъртях ремъка!Сега съм с алфа33

        Коментар


          #5
          Какъв е инжекциона?
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Abarth. написа:
            Какъв е инжекциона?
            Инжекциона е FIAT дебитомера и компа са BOSCHИмам уговорка с един от арабите до довечера ше ми звънне да ги купи,ама после не ми се мисли какви цифри ще им търси! Пуснах обявата тук,защото може някой човечец да си ги купи на по-сносна цена!

            Коментар

            Working...
            X