Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.8 16v gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat bravo 1.8 16v gt

    здравейте на всички имам следното питане.харесах един фиат нов внос с монтирана газова уредба колата е много добра но има един проблем на газ работи перфектно но като включи на бензин се дави и не може да се форсира повече от 3000 оборота имате ли някаква идея на какво се дължи това защото ме притеснява да е купя в това състояние.благодаря ви много.

    #2
    Re: fiat bravo 1.8 16v gt

    maiik написа:
    здравейте на всички имам следното питане.харесах един фиат нов внос с монтирана газова уредба колата е много добра но има един проблем на газ работи перфектно но като включи на бензин се дави и не може да се форсира повече от 3000 оборота имате ли някаква идея на какво се дължи това защото ме притеснява да е купя в това състояние.благодаря ви много.
    може би не и достига горивоот карането на газ и стоене с почти празен резервоар, може да е дефектирала горивната помпаили нещо да се е запушило по пътя на бензина
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      ако е помпа е добре а може ли да е нешто по фатално

      Коментар


        #4
        maiik написа:
        ако е помпа е добре а може ли да е нешто по фатално
        изчакай и колегите да кажат нещо по въпросано щом работи на газ, не би трябвало да е много сериозно
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          на газ всичко е наред форсира се държи обороти.благодаря ти ще изчакам и други мнения.

          Коментар


            #6
            И аз подкрепям мнението за бензиновата помпа - и при мрн го имаше този проблем!
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              maiik написа:
              на газ всичко е наред форсира се държи обороти.благодаря ти ще изчакам и други мнения.
              Ами, защо не минеш в еднин сервиз за една диагностика /да я закачите на тестера/ и голяма е вероятността да ти кажат точно какво е! 10-25лв. е диагностиката /поне в Русе/ ....
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар


                #8
                а някои дали има идея как най лесно може да се установи този проблем

                Коментар


                  #9
                  maiik написа:
                  а някои дали има идея как най лесно може да се установи този проблем
                  ако е нещо с горивото, както каза Митко трябва да се премери наляганетоако мислиш да я взимаш питай продавача дали е съгласен да отидете на един прегледпримерно Вантотрейд# Адрес: 1138 София, кв. Горубляне# бул. Самоковско шосе № 99# Тел./факс: 02/ 975 3168, 975 3169звъниш и си уговаряш часако търговеца не иска да я вади от гаража/автокъщата (нямал номера и подобни истории) може би има и друг проблем колата
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    не пипай нищо,преди да разбереш,че за работа на газ и бензин ,въздуха необходим за добрата работа е различен .на газ ти трябва много по малко.моята за разлика от теб ,не се форсира на ниски обороти при бензина и трябва да потеглям с около 5000 на първа хихиххи.според мен всичко ти е наред
                    Alfa Romeo 156 2.0 TS

                    Коментар


                      #11
                      Според мен може да бъде и запушени дюзи.Получава се,ако се кара само на газ.
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар

                      Working...
                      X