Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам зимни гуми 14"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам зимни гуми 14"

    Здравейте колеги,продавам 2 бр. зимни гуми LASSA 175/65/14, купени са миналата зима и са карани само един сезон (само зимата), цената им е 110 лв. за двете. Намират се в Хасково мога да ги донеса и до София, за други градове ги пращам по куриер за сметка на копувача.
    Прикачени файлове

    #2
    гуми

    Здравей!Напиши ДОТ на гумите,ако обичаш.

    Коментар


      #3
      Не можах да го намеря на гумата иначе щях да го снимам. Но както казаха копувал съм ги миналата зима.

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          гуми

          Здравей,не е необходимо да снимаш ДОТ на гумите,просто го потърси и напиши.Ако е след 2008г.имам интерес да ги видя.Кажи подробности,имат ли балон,прави ли са и т.н.

          Коментар


            #6
            както какзах DOT-a не можах да го намеря, иначе миналата зима ги купих чисто нови, абсолютно изправни са, а аз ги сменям защото си купих Vredestein

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    На последната снимка има ДОТ ама дано не е верен!
                    Nissan Primera 1.6 16v P11
                    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      гуми

                      kantarev написа:
                      На последната снимка има ДОТ ама дано не е верен!
                      Колега ,извинявай,искаш да кажеш,че виждаш ДОТ-а на последната снимка на гумите,ама не си сигурен в цифрите,които виждаш.Изписания ДОТ е верен,няма начин да е "фалшифициран".И на мене ми се струва,че имат стар ДОТ независимо,че колегата ги е купувал миналата година.Затова му предложих 80 лв.за двете,но той отказа.

                      Коментар


                        #12
                        Гумите още ли са в наличност, ако са имам интерес към тях. Само ме нинтересува дали са прави, защото моите ги смянмапоради тази причина...
                        Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                        Коментар


                          #13
                          да гумите са прави, в събота и неделя ще ги взема в софия и ще можеш да ги видиш

                          Коментар


                            #14
                            цена 100 лева

                            Коментар

                            Working...
                            X