Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

да измислим нещо с преспиване и Rolling Stones

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    да измислим нещо с преспиване и Rolling Stones

    Хей, приятели, от Копринка ни държи още влага, но не е ли време за нова среща с преспиване.Дайте да измислим нещо.Сега е топло,дните са дълги и времето отпускарско. Пак някъде да се съберем да се видим. Да видим, к`ви ги вършат- Ицо-Ямбол, Веско- Бургас,Стефан-Ловеч,и другите момчета от цялата страна с ,които си стиснах ръцете на Копринка.Д-р Боримир -Д-р Бари

    #2
    еми хайде ама на море, Иво от Русе вече мина, пихме бира ..... най добре е на море, където кажете, може би между Варна и Бургас, или по насевер към рокерския град Каварна, хайде на море...... и бира ......и s_x.......сега е момента да се отиде на плаж, като се застуди пак в гората, ама сега....
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Re: да измислим нещо с преспиване и Rolling Stones

      borimir написа:
      Хей, приятели, от Копринка ни държи още влага, но не е ли време за нова среща с преспиване.Дайте да измислим нещо.Сега е топло,дните са дълги и времето отпускарско. Пак някъде да се съберем да се видим. Да видим, к`ви ги вършат- Ицо-Ямбол, Веско- Бургас,Стефан-Ловеч,и другите момчета от цялата страна с ,които си стиснах ръцете на Копринка.Д-р Боримир -Д-р Бари
      ...бих допълнил и предложил и едно барбекю......

      Коментар


        #4
        Я помислете за една Узана /Габрово/, скоро правихме среща на клуба Рено и се получи много добре.....ходя често до Габрово, така че мога да организирам нещата.....Ето ви нещо като програма/нахвърляна/:1.Тръгване от ОМВ на Ботевградско шосе в събота /която и да е/ към 9-9.302.Събиране и преброяване на Етъра /Габрово/3.Посещение на Соколски манастир Габрово4.Узана...хотел "Импулс"/разбира се не е задължително да е този, но поне знам цените му и базата не е лоша.../Ако смятате че можем да го направим, нагърбвам се с организацията...Снимки от срещата на Узана!

        Коментар


          #5
          Смятам,че предложението на колегата Логан е най-добро за момента.../не че имам нещо против морето,но сега сезона е в разгара си и трудно може да намерят свестни свободни места за преспиване.../Аз съм за Узана-сега !...на морето от началото на м.Септември...
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            където кажете да е събота с/у неделя -там сме с жена ми. А Соколския е по чаровен и от Рилския манастир.Рилския го меркантилизираха а Соколския има дух-бил съм там. Митко да прави списък или нещо да пусне във форума и ще се организираме-защо не, в края на краищата всичко е-It`s only Rock`N``Roll казал го е Мик Джагър а на него може да се вярва, че знае да живее.

            Коментар


              #7
              Ако смятате че можем да го направим, нагърбвам се с организацията...
              Аз също съм за, така, че направо се нагърбвай със задачата!И съм от хората дето малко им трябва, все-пак за идеята се събираме, но вече мога да изброя поне 30 които съм сигурен, че са навити!Илиана е с вече утвърден опит в организацията, така, че ще си помагате!Аз съм също за Балкана, там смятам, че ще е по-добре за сезона!!!

              Коментар


                #8
                hit-ko написа:
                Ако смятате че можем да го направим, нагърбвам се с организацията...
                Аз също съм за, така, че направо се нагърбвай със задачата!И съм от хората дето малко им трябва, все-пак за идеята се събираме, но вече мога да изброя поне 30 които съм сигурен, че са навити!Илиана е с вече утвърден опит в организацията, така, че ще си помагате!Аз съм също за Балкана, там смятам, че ще е по-добре за сезона!!!
                Христо...надявам се да присъстваш задължително, специално за теб съм приготвил изненада, но за нея ще разбереш на Узана.......прозорливите предполагам се досещат... :D Поздрави!!!

                Коментар


                  #9
                  Значи така за Ицо изненада,а ние к`во да правим.не ме познавате,тогава аз ще предприема пъклен план с,Асен, Веско , Стефан и други верни ятаци ще отвлечем Ицо войводата. Ще го напием за да признае, че ни обича :D ,и може да не стигнем до соколския манастир.Или ако стигнем ще платя на попа да му пее за здраве, 2 часа та да види той, как за него ще има а за нас -не. К`вото и да е! Сериозно ,където кажете там сме с жена ми!Д-р Бари

                  Коментар


                    #10
                    borimir написа:
                    Значи така за Ицо изненада,а ние к`во да правим.не ме познавате,тогава аз ще предприема пъклен план с,Асен, Веско , Стефан и други верни ятаци ще отвлечем Ицо войводата. Ще го напием за да признае, че ни обича :D ,и може да не стигнем до соколския манастир.Или ако стигнем ще платя на попа да му пее за здраве, 2 часа та да види той, как за него ще има а за нас -не. К`вото и да е! Сериозно ,където кажете там сме с жена ми!Д-р Бари
                    Хехехе.....колега Бари, не се притеснявай, покрай изненадата за Ицо ще намажем всички...обещавам... :D

                    Коментар


                      #11
                      Започва да става интересно, а колкото по-интригуващо, по-добре!Много ще се радвам, този път да се видим с повече ентусиасти, от повече градове, а твърдите, ние се знаем - надявам се да не отсъства никой!Но все-пак, за кога се оформя събитието, датата приемлива ли е за всички?

                      Коментар

                      Working...
                      X