Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

и моето типо...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    и моето типо...

    ето малко снимки и на моето Типо
    Прикачени файлове

    #2
    кефи ме туй типослучайнио да си бил вчера на панчарево

    Коментар


      #3
      не,не съм бил там.По София може да си ме виждал

      Коментар


        #4
        предполагам,че бялото типо е твое,решетката от снимката е за по новият модел има ли някакъв проблем да се сложи на старият

        Коментар


          #5
          Speedfire написа:
          предполагам,че бялото типо е твое,решетката от снимката е за по новият модел има ли някакъв проблем да се сложи на старият
          Не,всичко си пасва перфектно Ако искаш да бартеросаме мойта решетка (новата) за твойта (тази от снимката) или ако я продаваш кажи цена
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              бялото беше моеединствения проблем на решетката да се сложи на тези фарове са дупките за болчетата,трябва да се направят нови на решетката

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                бялото беше моеединствения проблем на решетката да се сложи на тези фарове са дупките за болчетата,трябва да се направят нови на решетката
                Аз нямах абсолютно никакъв проблем със слагането Всичко си пасна перфектно :D
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  няма проблем да направиме бартер, но моита има дупки за чистачките на фаровете.Твоита какъв цвят е

                  Коментар

                  Working...
                  X