Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В страната на Рено Ферари са първи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В страната на Рено Ферари са първи

    Утре сме на първа редица. Честито
    no pain no pain

    #2
    Май и тази неделя ще е черна за Франция. Тоя път италианска кола ще ги мачка

    Коментар


      #3
      има време не бързайте !
      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

      Коментар


        #4
        everton написа:
        има време не бързайте !
        Ами ти си винаги контра, а пък на мен точно такива са ми интрига!Сега е време да се обзаложим, а не само да гадаем!Веднага казвам: З А Л А Г А М П О Б Е Д А З А Ф Е Р А Р И !Въпроса е за колко бири и кога?!

        Коментар


          #5
          hit-ko написа:
          everton написа:
          има време не бързайте !
          Ами ти си винаги контра, а пък на мен точно такива са ми интрига!Сега е време да се обзаложим, а не само да гадаем!Веднага казвам: З А Л А Г А М П О Б Е Д А З А Ф Е Р А Р И !Въпроса е за колко бири и кога?!
          не, не съм. просто никога не съм бил за ферари, но шумахер е най великия пилот. рено винаги са били едни от най добрите доставчици на мотори, а сега имат и добра кола. малко коментар : най добре познават пистата, мишлен имат предимство, алонсо е с по - пълна кола, ще изпревари маса на старта и ...................... ще спечели. 1 бира щото повече не мога да изпия :D .п.с. много еуфория много нещо! и преди беше така, но за 1 месец / 4 поредни победи на алонсо/ нямаше нито един нов пост в този раздел. има много време до края, така че да не бързаме.
          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

          Коментар


            #6
            и аз залагам една бира (пия Астика) за Шумахер ??хммм даже 2 бири ама 330 мл.
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              Двойна победа за Ферари към бирата добавям и кило ракия

              Коментар


                #8
                п.с. много еуфория много нещо! и преди беше така, но за 1 месец / 4 поредни победи на алонсо/ нямаше нито един нов пост в този раздел. има много време до края, така че да не бързаме.
                Ами, еуфорията е породена от подема на Ферари, това във форум на Фиат е съвсем закономерно, не знам обаче какво пишат във форума на Рено?Ама те днес може и нищо да не пишат, най-вероятно са в траур!Три бири от мен за Ферари и мезе за ракията на Стенли!!!

                Коментар


                  #9
                  Там има доста фераристи, за разлика от тук - рендевисти
                  no pain no pain

                  Коментар


                    #10
                    hit-ko написа:
                    п.с. много еуфория много нещо! и преди беше така, но за 1 месец / 4 поредни победи на алонсо/ нямаше нито един нов пост в този раздел. има много време до края, така че да не бързаме.
                    Ами, еуфорията е породена от подема на Ферари, това във форум на Фиат е съвсем закономерно, не знам обаче какво пишат във форума на Рено?Ама те днес може и нищо да не пишат, най-вероятно са в траур!Три бири от мен за Ферари и мезе за ракията на Стенли!!!
                    и преди 2 месеца беше пак подем и после ..... 4 поредни - http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6352. не знам какво пише във форума на рено защото никога не съм го посещавал.
                    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                    Коментар


                      #11
                      Честито на всички фераристи! Има шанс да вземем титлата тази година
                      no pain no pain

                      Коментар


                        #12
                        безапелационен шуми. спечелихте залозите колеги. бирите и ракията съм готов да ги изпратя с еконт за ваша сметка :D :D :D . нищо от това което се опитах да предвидя и ми се изкаше да стане не се случи. с оглед на превъзходството на шуми, второто място на алонсо е равносилно на победа, много хитро подлъгаха тактиците на ферари. за двойна победа шумахер трябваше да кара и двете коли.
                        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                        Коментар


                          #13
                          everton написа:
                          безапелационен шуми. спечелихте залозите колеги. бирите и ракията съм готов да ги изпратя с еконт за ваша сметка :D :D :D . нищо от това което се опитах да предвидя и ми се изкаше да стане не се случи. с оглед на превъзходството на шуми, второто място на алонсо е равносилно на победа, много хитро подлъгаха тактиците на ферари. за двойна победа шумахер трябваше да кара и двете коли.
                          ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОЧИТАТЕЛИ НА ФЕРАРИ и нека все по- често да си честитим!!! А, по отношение на облога, не признавам ЕКОНТ, ще се изтърсим всички някой ден направо в Пловдив!Каквото и да си говорим, Ферари в момента е най-добрата кола и това няма кой да го отрече!И другото важно е, че става все по-добра!А, второто място на Алонсо е подарък от Жан Тот, погрешна, по-точно не съобразена на време стратегия!!!А, иначе добре си кара Маса, за него това състезание е най-силното до момента и след като поддържа същото темпо от началото до края, без да направи нито една грешка, значи се доказа и си заслужава мястото във Ферари!А ето и малко инфо: Втора поредна победа постигна Михаел Шумахер (Ферари) на пистата Маникур. Втори в Гран при на Франция остана Фернандо Алонсо (Рено), а трети е съотборникът на Михаел Фелипе Маса.Седемкратният световен шампион кара безгрешно от старта до финала. След днешната надпревара авансът на Алонсо пред него намаля още малко и е 17 точки. Това бе 88-ма победа в кариерата на Михаел и осми успех за него във френската Гран при.Състезанието премина при сериозна жега - температурата на въздуха бе 35 градуса, а тази на асфалта достигна 54 градуса. На старта Шумахер тръгна чисто от 68-ия си полпозишън, последван от Маса и Алонсо. Испанецът опита да изпревари Фелипе, но усилията му не се увенчаха с успех. Шампионът за 2005 г. задмина бразилеца едва при питстоповете.До 20-ия тур пък от надпреварата бяха отпаднали три пилоти. За Такума Сато състезанието приключи в самото начало. Тиаго Монтейро строши Мидланд-а си при минаването на бордюр, а Рубенс Барикело се прибра с техническа повреда. Още трима състезатели - Ярно Трули, Марк Уебър и Дженсън Бътън - не завършиха.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Най-после Ферари отново с хубави гуми. От тук нататък ще е така.
                            no pain no pain

                            Коментар


                              #15
                              И в страната на Ферари, Ферари са първи. :D :D :D

                              Fiat Tempra 149A3.046

                              Коментар

                              Working...
                              X