Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Качествен сервиз за Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Качествен сервиз за Темпра

    значи ме интересува някой сервиз, където се занимават по-интензивно със Фиат, в София?Имам проблеми със скоростите - нещо не влизат като хората, много са разместени, и искам да диагностицират и отстранят проблема качествени хора, а не някои самоуки в ’общ’ сервиз. Освен това съм и за други рутинни неща, като например, падна ми скобата дето е след двуцевката, и можете да се досетите за какъв адски шум иде реч. Слагах я веднъж, но се оказа че на тръбата има дупка малко след снадката, и пак гърми. Освен това пак падна същата скоба Явно трябва да сменя цялата тръба до средното гърне. Искам и да ми сменят предни накладки, масла, филтри задължително, че бензиновия се беше задръстил до такава степен, че не смучеше грам въздух и в резервоара се беше образувал вакуум и не можех даже капачката му да отворя (поне тея пичове дет ходих при тях така ми обясниха, и какво правиха, какво струваха оправиха го, ама ми казаха че са разпробили дупка в някакъв маркуч, и ся от там смуче въздух... абе с една дума трябвало да си сменя бензиновия филтър, аз не разбирам много честно да си кажа ), ремъци. Та ако има някой качествен сервиз който да ми препоръчате от собствен опит, в който ще свършат тези неща, надеждно, моле Ви да ми помогнете Ще има бира, от новобранеца, на някоя среща Edit: Само не ми казвайте Ауто Италия, Парички, и пр., и пр., знам си аз Премествам темата в ’Сервизи/магазини’ zgabrovski

    Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

    #2
    Мисля че в Рали Арт (двора срещу КАТ) ще се справят чудесно. Не са специализиран сервиз, но Стефан дългия (един от майсторите) е фен, работи съвестно, аз съм доволен... цените са разумни също.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Киро Алфата ще ти свърши работаИ ти е наблизо - в КняжевоЗвънни му и виж дали е свободенИ части ще ти намери читави и труда не е скъп088 9 889047Само питай за гърнето, за другите неща съм сигурен че ще ги направи
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Чудесно, благодаря Ви много колеги. Ще звънна в Княжево, хем наистина ми е мн наблизо sev само да ми кажеш какво да му кажа на Киро? Кой ме праща, там такиви ми ти работи?

        Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

        Коментар


          #5
          мен ме води един приятелте се знаят отдавнаказва се Лъчокажи му че Лъчо с Алфата ти е дал телефонаагента е много свестен - няма да има проблем
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Помощ колеги!!!Тръгвам значи аз днеска да закарам темпъра при Лъчо от Княжево, качвам се, ... няма грам тоци!Оня ден съм я палил, нищо и нямаше, днес няма капка ток в нея. Направи ми впечатление днес, че като се опитвах да я отворя от централното, нямаше так, та я отварях с ключа. На контакт, лапичките едвам светят, след първия опит за запалване, даже стартера не завъртя, само изщрака, и вече даже и уредите на таблото не светят на контакт. Пробвах, вземах ток с ’крокодили’ от един комшия, алармата и централното веднага се включват, опитвам да запаля, пак същото изщракване, след което няма ток. Докато не зареди пак 2-3 минути акумулатора, пак завъртам... нищо! Най-големия ми успех беше че завъртя стартера за малко, но не поиска да запали. Това беше само един-едиствен път. Не желае, даже да завърти стартера. Смених акумулатора с един на един приятел, 62 а/ч, същата работа, изщракване само, и никакви тоци повече! А ми прави впечатление, че алармата и централното сработват перфектно с ’крокодил’ от друг акумулатор, или със самия друг акумулатор. От какво може да е това, за 2 дена да остане без грам ток, и дори да не иска да запали с читав друг акумулатор, ако приемем, че моя е останал на 0??? От тоци нищо не вдявам, но някакви идеи? Страх ме е да я пусна по нанадолнището да се опитам да я пална на скорост, щото ако не запали, няма как да я кача пак по хълма до блока! Помагайте, че колата трябва спешно, плийййз? :’(

            Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

            Коментар


              #7
              най-вероятно шалтерчето ти е нагоряло и не дърпа бендикса и консумира много ток. ако пробваш примерно да включиш фаровете без да въртиш стартер ще си светнат както трябва. проблема ти е в стартера. успех
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                значи човека се казва Кироа моя познат, който ме заведе там е Лъчо :D
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Е, така де, не му зная името. А дали как мислиш, дали същия тоз майстор ше се навие да дойде пред блока да я погледне, и евентуално да я припали? Или да ме дръпне до сервиза? Да знам дали изобщо да си правя устата, или да се оправям сам докато я припаля, че ми е хипер спешно!!!

                  Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

                  Коментар


                    #10
                    Imaginary написа:
                    Е, така де, не му зная името. А дали как мислиш, дали същия тоз майстор ше се навие да дойде пред блока да я погледне, и евентуално да я припали? Или да ме дръпне до сервиза? Да знам дали изобщо да си правя устата, или да се оправям сам докато я припаля, че ми е хипер спешно!!!
                    бутни я и ще запали
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Imaginary написа:
                      Е, така де, не му зная името. А дали как мислиш, дали същия тоз майстор ше се навие да дойде пред блока да я погледне, и евентуално да я припали? Или да ме дръпне до сервиза? Да знам дали изобщо да си правя устата, или да се оправям сам докато я припаля, че ми е хипер спешно!!!
                      малко е късно вечеиначе мисля че за сутринта няма да има проблемно както каза колегата - бутай и ще запалиако вече не си го направил де :D защото малко се забавих с отговора
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Не смея да я бутам, щото от блока все е нанадолнище до булеварда, и ако не запали, няма как да я избутам по нанагорнището обратно до пред входа, а не върви да я зарежа долу на булеварда... джоганът тежи бая!!!

                        Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

                        Коментар


                          #13
                          еми тогава освен да си кесиш пред блока не виждам какво може да направиш. или да дадеш 20-30-40 кинта и да те закарат до сервиза, аз каквотото можах ти казах
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #14
                            Е, ше викам майстора пред блока, да я погледне, и ако може да я оправи на място, ако не, ще я пуснем с него по нанадолнището и ако запали запали, ако не, ще ме дръпне с неговата! pakumba мерси за съвета, той каза че е абсолютно почти сигурен, че е същото което ти каза

                            Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

                            Коментар


                              #15
                              кажи после какво е станалодали Киро ти е свършил работа и с останалите неща за ремонт
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X