Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за диагностика събота и неделя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за диагностика събота и неделя

    Някой знае ли сервиз където мога да си направя диагностика но в извън работно време. Идеалният вариант би бил събота или неделя. През седмицата ми е почти невъзможно да се занимавам със сервизи.По принцип колата ми е добре но искам да я проверя все пак защото миналия месец имах една неприятна случка с нея ...

    #2
    Re: Сервиз за диагностика събота и неделя

    ilkor написа:
    Някой знае ли сервиз където мога да си направя диагностика но в извън работно време. Идеалният вариант би бил събота или неделя. През седмицата ми е почти невъзможно да се занимавам със сервизи.По принцип колата ми е добре но искам да я проверя все пак защото миналия месец имах една неприятна случка с нея ...
    088 8 232 484 - Бобоот форума на Алфа емай и тук се вясваработи в събота и неделя, може и на крака да ти дойдесамо му звънни преди това20-на лева е цената
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Мерси. Ще го пробвам ...

      Коментар


        #4
        Re: Сервиз за диагностика събота и неделя

        sev написа:
        ilkor написа:
        Някой знае ли сервиз където мога да си направя диагностика но в извън работно време. Идеалният вариант би бил събота или неделя. През седмицата ми е почти невъзможно да се занимавам със сервизи.По принцип колата ми е добре но искам да я проверя все пак защото миналия месец имах една неприятна случка с нея ...
        088 8 232 484 - Бобоот форума на Алфа емай и тук се вясваработи в събота и неделя, може и на крака да ти дойдесамо му звънни преди това20-на лева е цената
        Той е човека дето ще свърши работа
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          20 лв. ако отидеш при него, 30 лв. ако той дойде при теб

          Коментар


            #6
            doofiat написа:
            20 лв. ако отидеш при него, 30 лв. ако той дойде при теб
            А дали би се навил да съдейства при покупка на фиат??
            Турбо..... Фиат Турбо.....


            http://img146.imageshack.us/img146/3713/podpisfiat.jpg

            Коментар

            Working...
            X