Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка към маслото...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добавка към маслото...

    Колеги,за жалалост компресията на едното бутало е под нормата и колата има навика да понагорява масълце.Добре,ама с това българското ми омразна,колата не заслужава подобна манджа в двигателя Чух за някаква добавка с тривиалното име STOP.Има ли нещо вярно?Препоръчайте ми някаква добавка да го спрем тоя апетит към маслото Благодаря предварително.
    еx Fiat Coupé 1.8 16v '99
    Fiat Tipo 1.6 i.e Suite '94

    #2
    Навремето съм си сипвал в ладата една руска - "Универсален модификатор" се казва, намираше се по повечето бензиностанции и маслопродавници. Препоръча ми я мой познат - автомобилен състезател, така че му имам доверие.
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      Пробвай с руската добавка "Ресурс" Струва 8лв. и определено върши работа.Аз на предишната ми кола бях сложил две опаковки и след около 300 км имаше много осезаем ефект!
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        а този начин е... ?
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          Synthy написа:
          а този начин е... ?
          ...ремонт
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            И аз съм чувал много добри отзиви за добавката "Ресурс".

            Коментар


              #7
              от каде може да се здобием с тази добавка "Ресурс"
              Tofas- Sahin 1.6 карб.

              Коментар


                #8
                Re: Добавка към маслото...

                Panaiot Karpachev написа:
                Колеги,за жалалост компресията на едното бутало е под нормата и колата има навика да понагорява масълце.Добре,ама с това българското ми омразна,колата не заслужава подобна манджа в двигателя Чух за някаква добавка с тривиалното име STOP.Има ли нещо вярно?Препоръчайте ми някаква добавка да го спрем тоя апетит към маслото Благодаря предварително.
                колега, защо не отпуснеш сигментите с газ за горене? ако имаш познат майстор го питей най вероятно ще знае как става. имаш ли път към пловдив ? знаеш ли къде е ул. "скопие" в "кючук париж" ? от "скопие" има пресечка към кино "въстанник". в дясно има една фирма "ЯВОР ......" с емблема четирилистна детелина. те продават едни американски добавки по 25 лева. имат за потдръжда и за износен двигател. пробвани са и работят. успех.
                UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                Коментар


                  #9
                  Благодаря на всички за съветите и препоръките.Хич не ми се иска да слагам подобни добавки,но нямам избор.@everton - тия дни ще проверя евентуално
                  еx Fiat Coupé 1.8 16v '99
                  Fiat Tipo 1.6 i.e Suite '94

                  Коментар


                    #10
                    Аз лично "Ресурс" съм срещал в много магазини за авточасти.Просто потърсете в най-близкия до вас!Казва си се Ресурс (изписано е на кирилица върху опаковката) и струва 8 лв.
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      Re: Добавка към маслото...

                      И аз в нас имам една американска добавка за дизелчета и сега като сменям маслото ще я добавя и нея.На опаковката пише ,че възтановява компресията и конските сили,прекратява пушенето и загубата на масло,намалява тракането и шума от двигателя и повишава налягането на маслото.Половината да е вярно пак е супер :D
                      Fiat Punto 1.7 TD

                      Коментар


                        #12
                        Някой друг да го е ползвал този Ресурс?Да сподели нещо?
                        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                        Коментар


                          #13
                          Аз ползвах Реметал за скорсти (Ресурс и Реметал са едно и също нещо) и имаше фантастично никакъв ефект, но от мой колега знам че двигателната добавка върши работа, пробвал я е на някакъв дърт дизелов форд.
                          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                          Коментар


                            #14
                            Колеги, ако са му спечени сегментите с тези руски чудеса няма да си реши проблема. Всички те съдържат твърди частици и още повече ще заплескат сегментите. Аз бих препоръчал друго, което не е добавка попринцип, но ако колегата иска да пробва да пише на лични. Излишна реклама не е нужна. Другото е ремонт.
                            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                            Коментар

                            Working...
                            X