Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лесен тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лесен тунинг

    из нета съм срещал инфота за разни неща /например тук: http://www.bravo-guide.co.uk/mod-a-bravo.htm /, които почти всеки може да си направи сам и които подобряват качествата на колиците ни, без да струват огромни и непосилни средства. имам в предвид примерно спортни въздушни филтри, Power Boost Valve /мисля че това е инжекционната помпа, но не съм сигурен/, вентилирани дискове, окачване, ауспуси и тн.т. лошото е че всичките доставчици на тези глезотийки са на острова(или тези до които аз се докопах), та идеята ми е ако някой има инфо или идеи за местни такива да драска нещо в темата. е, аз казах!
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    Ако това са ефтините неща.........за скьпите не искам дори да питам.........
    Croma 2.0 ie
    www.italcars.org

    Коментар


      #3
      примерно някой чувал ли е за възможността да се сложат вентилирани или перфорирани дискове на браво 1.6 16v? това не е чак толкова скъпо, особено ако и без това трябва да ги сменяш...
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        charlie, няма проблем да си вземеш перфорирани дискове, само незнам къде точно и коя фирма(те са няколко сигурно де) ги предлагат с доставка. По каталога на "Н+М tuning" за 2005 гледам няколко фирми предлагат за Фиати, има за всички модификации Брава/о, за твоята са 99,95 еуро. двойката предни.

        Коментар


          #5
          знаеш ли някой, в БГ който да работи по този каталог? тоест да може да доставя нещата от него?
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            Е, точно по този незнам, но тук(във Варна) знам няколко места, където можеш да поръчаш. В Сф има повече сигурно. Конкретно не мога да ти дам адрес. Погледни в Алфа форума, има един пич Bobo от Сф, който е сложил на 145, той ще ти каже къде ги е поръчал. http://alfaromeo-bg.com/forum/index.php

            Коментар


              #7
              а знам каде можеш да си намериш такива дикове примерно но става дума за бургас ...магазин "HeLLA" влезеш ли няма излизане

              Коментар


                #8
                charlie написа:
                знаеш ли някой, в БГ който да работи по този каталог? тоест да може да доставя нещата от него?
                фирма D&N ще ти свърши работа! това са представителите на закс, хела и работят с доста каталози за тунинг. имат поне 4-5 магазина и сервизи в софия.
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар


                  #9
                  ами аз вече (още лятото на 2005) си купих перфорирани и нарязани дискове, от "adventure car". но бяха доста скъпи (около 190-200 лв), ама тогава много се бях вбесил на стандартните спирачки и не се поразрових достатъчно, за да си намеря нещо на по-приемлива цена. освен това ми бяха казали че са на Ferodo, а се оказаха някакви ноу неймки (според мен), но в крайна сметка има забележимо подобрение при спиране особено при по-голямо натовартване на спирачките.
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар

                  Working...
                  X