Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питания за газова уредба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    питания за газова уредба

    Здравейте,От определено време ви следя форума, а от скоро съм собственик и на фиат браво 1.6 16В. Първото ми питане е относно разхода на газ - при мен е около 15-17 / 100? Нормално ли е? Случи ми се и нещо интересно - карам си с нормално газ, 90км/ч на 4-та предавка и колата започна да се дави и да ми гасне - обръщам на бензин и всичко е ок. Може ли да ми кажете каква е причината?Благодаря ви много за съветите и споделения опит
    Кара Fiat Bravo 1.6 16V '96

    #2
    може мембраните на испаритела да са за смянана газ около колата мерише лиможе и да е много богата сместа за да се дави и да харчи много, но пък чак да харчи по 17
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    Коментар


      #3
      незнам как са мембраните, мисля утре да отида да ми направят диагностика на агу-то, а за сместа която слагам - хабер си нямам...
      Кара Fiat Bravo 1.6 16V '96

      Коментар


        #4
        harry написа:
        незнам как са мембраните, мисля утре да отида да ми направят диагностика на агу-то, а за сместа която слагам - хабер си нямам...
        Личи си че хабер си нямаш. :D Това на майтап :D Сместа си я прави изпарителя на уредбата и ако нещо не е в ред или е бедна или е богата.Така че един поглед от добър майстор нямя да и навреди.Извънградско трябва да гориш до 2 литра повече от това на бензин.Абе къде се пъхам и аз с това Уно и с тези 7 на 100 газ извън града :D
        АЛ.ПЕТРОВ
        FIAT PUNTO 1.2 8V

        Коментар

        Working...
        X