Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Голфовете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Голфовете

    Колеги здравейте,както виждам всички сме пропити от ехидно отношение към лагерната каръчка наречена ФОЛСКВАГЕН ГОЛФ и то не лично към колата но към "Голфаджийството" - наглостта, с която притежателите на този модел се характеризират и недосегаемоста която демонстрират.Предлагам тук да вписваме истории по темата.Аз нямам някаква конкретна случка (много ама не им обръщам внимание) но имам много интересни наблюдения.Тук до офиса в който работя наблизо има едно заведение (не лошо) на самата улица, което се намира между Техникума по селскостопанска механизация (ТМС) и Техникума по Обществено хранене (ТОХ).Значи и в двата техникума доста от учениците са Българи от турски етнос (както знаете в Хасково са около 30% от населението - в това няма нищо лошо, те са добри хора и аз имам доста приятели и познати сред тях) но интересното е това заведение. В ТМС са основно момчета а в ТОХ момичета. Като минеш по улицата пред заведението можеш да разгледаш цялото равитие на моделното семейство ГОЛФ от очукани еденици то тунинговани петици - на всеки според джоба но това е единственото място което съм вижда на което могат да се съберат 15 голфа и да се надръмжават с цел привличане на дамското внимание. Опитвам се да ви го опиша но не мога - ще направя няколко снимки и ще ги пратя за да се уверите за какво става дума. И инртересното е че само голфове спират там , чат -пат някое АУДИ (АВДИ както му казват)но бързо се маха - сякаш го гонят.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    ами колега, аз по-скоро съм пропит от такова отношение към всички нагли и неителигентни форми на живот било то голфаджии, таксиджии, тираджии и к’ви ли не други и понеже мисля че едва ли е уместно да квалифицираме хората, по това каква кола карат, а по-скоро по това как я карат, може би за темата би било по-подходящо името примерно "наглост и тапота" или нещо такова...
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар

    Working...
    X