Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V еърбег???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 16V еърбег???

    Наскоро си купих фиат браво 1.6 97г. и имам един въпрос. Значи във всички сайтове чета че бравото си е с фабричен еърбег, а след 96та година даже и с два. на моята обаче никъде не е обозначено че има дори и един . Така че ако някой знае и може да ми отговори дали изобщо има еърбег ще съм му благодарен
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    #2
    А ти сигурен ли си че е от 97-ма? я си напиши номера на шасито?
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Re

      Аз имам Браво 1.6 96г. и имам два еърбега. Ако имаш в долната част на волана трябва да си пише, а ако има и от дясно таблото изглежда по-завършено (не е така издълбано, ако се сещаш какво имам предвид). Аз съм виждал и по-нови от моето и с по-големи мотори, които нямат дори един еърбег! Зависи какво си е поръчал първия собственик когато си е купувал колата!
      Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

      Коментар


        #4
        еърбег

        шаси - ZFA18200004380989
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          как точно става номера с шасито...коя буква/цифра се гледа. Аз преди имах вектра и там знам цхе беше 12та буква..тука не знам
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #6
            иначе мерси за мненията
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7
              моята е 96г и няма AIRBAG, на баща ми е 95 и има. Моята е SX, а неговата ELX. Има и нещо друго, ако колата ти е имала удар може AIRBAG-а да се е отварял и просто след това не е сложен друг.

              Коментар


                #8
                значи моята е същия модел като твойта- 1.6 16V SX , щом няма и твойта значи всичко е ясно. Удряна съм почти 95% че не е, защото няма абсолютно никакви следи и освен това в дебелиата на боята няма никакви разлики. Просто не е купвана най-вероятно с еърбег. Не е болка за умиране, доволен съм си от количката просто ми беше интересно
                FIAT BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  divaka написа:
                  как точно става номера с шасито...коя буква/цифра се гледа. Аз преди имах вектра и там знам цхе беше 12та буква..тука не знам
                  това с цифрите и аз не го знам - не съм се ровил но за този номер на шаси от ePER Software release 2.5.0 /catalogue date 26.07.2004 price list valid from 27.07.2004/ излиза следното: Model: 182 | BRAVO-BRAVA Chassis No.: 04380989 Catalogue: 1U | BRAVO BZ/DS (1995-199 MVS: 182.136.0(0) | BRAVO 1580 MPI 16V "SX" (103CV-75KW) Engine Stamp: 182A4.000 Version Code: 182AB Version: V2 | SX Engine Version: M3 | 1580 MPI 16V 103CV Interior car col.: 301 | INDIGO COLOURED FABRIC Production date: 1997 02 Drive L/R: SX Doors: 3P 5P Vehicle No.: 04355166 Engine No.: 9723094 Load capacity:
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    еее мерси много
                    FIAT BRAVO 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      това с номера на шасито е лесно да се провери ,ама дано не ти се налага да проверяваш наживо дали имаш еьрбег
                      Croma 2.0 ie
                      www.italcars.org

                      Коментар


                        #12
                        Значи проверих тоя сайт дето ми го написахе и се оказа че наистина е страхотен..Има инфо за много фиатове до последния болт. Поне за Бравото е дадена почти всяка част като схема..страхотен сайт мерси!!!
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          За кой сайт става въпрос. Напиши го тук

                          Коментар


                            #14
                            http://www.auto2.ru:7080/navi?COUNTR..._LANG=3&RMODE=
                            FIAT BRAVO 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              по добре пробвай само с auto2.ru
                              FIAT BRAVO 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X